<< 6 el. WSMP 1997 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1997] [8 el. WSMP 1997 - Kielce >>


28.09.1997 Poznań - 7 eliminacja WSMP

Klasa E-2000:
Trening: 1. Luciński - 1:32,636; 2. Kłosowski - 1:36,300; 3. Rafał Podolski - 1:37,143; 4. W. Gąsecki - 1:45,267
Wyścig (14 okr.):
1. Ryszard Luciński Castrol - Automobilklub Wielkopolski Dallara F 394-Opel 22:52,547 (150,0 km/h)
2. Rafał Podolski Automobilklub Kielecki Reynard 913-Volkswagen 22:53,814
3. Tadeusz Kłosowski Automobilklub Szczeciński Reynard 873-Volkswagen 23:15,737
4. Wojciech Gąsecki Automobilklub Szczeciński Dallara F 389-Volkswagen - 1 okr.
Najszybsze okrążenie (14): Luciński - 1:35,429
Prowadzenie w wyścigu: 1-2 okr.: Kłosowski, 3-6 okr.: Rafał Podolski, 7-10 okr.: Luciński, 11-12 okr.: Rafał Podolski, 13-14 okr.: Luciński
 
Klasa E-1600:
Trening: 1. Glinczewski - 1:38,936; 2. Szczęsny - 1:40,699; 3. Skwarzyński - 1:42,555; 4. M. Kochański - 1:44,197; 5. Robert Podolski - 1:45,819; 6. B. Krachulec - 1:54,436; 7. Witkowicz - 1:55,058; 8. H. Kochański - 2:00,025; 9. W. Podolski - 2:11,046
Wyścig (14 okr.):
1. Tomasz Szczęsny Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Reynard 883-Volkswagen 24:01,379 (142,8 km/h)
2. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 25-Łada - 1 okr.
3. Bogdan Krachulec Automobilklub Częstochowski Estonia 21-Łada - 1 okr.
4. Tomasz Witkowicz Automobilklub Częstochowski Promot 82-Łada - 2 okr.
Odpadli:

2 okr.

Artur Glinczewski Automobilklub Wielkopolski Reynard 893-Volkswagen  
  Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada  

0 okr.

Maurycy Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
Nie wystartowali:
  Artur Skwarzyński Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada  
  Wacław Podolski Automobilklub Kielecki Promot 79-Łada  
Najszybsze okrążenie (3): Szczęsny - 1:39,263
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Glinczewski, 2-14 okr.: Szczęsny
 
Klasa E-1300:
Trening: 1. Banaszak - 1:44,031; 2. K. Wodziński - 1:44,816; 3. Gasenko - 1:46,691; 4. Sączyński - 1:47,779; 5. Gil - 1:48,650; 6. Kaźmierczak - 1:48,861; 7. Leśniak - 1:49,200; 8. G. Wozowicz - 1:49,458; 9. Gajór - 1:49,729; 10. A. Wodziński - 1:53,102; 11. Kamiński - 1:56,838; 12. Grabowski - 1:59,907; 13. Żywicki - 2:00,226; 14. Podsiadło - 2:13,453; 15. Marcinkiewicz
Wyścig (13 okr.):
1. Marcin Banaszak PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski Promot 83-Łada 23:31,736 (135,4 km/h)
2. Krzysztof Wodziński Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 84-Łada 23:49,344
3. Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada 24:12,502
4. Janusz Sączyński Automobilklub Morski Estonia 25-Łada 24:25,598
5. Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski Estonia 21-Łada 24:26,028
6. Grzegorz Wozowicz Stomil Dębica Estonia 21-Łada 24:37,108
7. Henryk Żywicki Automobilklub Koszaliński Estonia 21-Łada - 1 okr.
8. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Estonia 23-Łada - 1 okr.
9. Andrzej Grabowski Automobilklub Bałtycki Promot 85-Łada - 2 okr.
Odpadli:
  Wiktor Gasenko PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski    
  Michał Gil Automobilklub Kielecki Estonia 21-Łada  
  Robert Gajór Automobilklub Morski    
  Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa    
  Maciej Marcinkiewicz Automobilklub Olsztyński Estonia 21-Łada  
Nie wystartował:
  Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki    
Najszybsze okrążenie (7): Banaszak - 1:45,041
Prowadzenie w wyścigu: 1-13 okr.: Banaszak
 
Klasa H pow. 1600:
Trening: 1. Tadeusz Myszkier - 1:45,952; 2. Dziurka - 1:47,466; 3. Kostrzak - 1:52,902; 4. Bednarek - 1:53,390; 5. Lackmayer - 1:54,631; 6. Kozłowski - 1:59,831; 7. Kleina - 2:00,215; 8. N. Mandera - 2:04,115; 9. Zgorzelski - 2:05,066
Wyścig (12 okr.):
1. Andrzej Dziurka ALDA - Automobilklub Polski Opel Astra 2.0 21:58,863 (133,8 km/h)
2. Mariusz Kostrzak Autoklub Rzemieślnik Warszawa BMW M3 E36 23:24,614
3. Marek Lackmayer Automobilklub Śląski Porsche 911 Carrera 23:34,883
4. Piotr Bednarek Automobilklub Wielkopolski BMW M3 E36 23:41,666
5. Andrzej Kleina Automobilklub Olsztyński Ford Sierra Cosworth RS 500 - 1 okr.
6. Natalia Mandera Automobilklub Wielkopolski Toyota Carina E - 1 okr.
7. Arkadiusz Zgorzelski Automobilklub Szczeciński Porsche 911 Carrera - 1 okr.
Odpadli:
  Tadeusz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth (układ wydechowy)
  Grzegorz Kozłowski   Ford Escort RS Cosworth  
Najszybsze okrążenie (4): Dziurka - 1:46,822
Prowadzenie w wyścigu: 1-8 okr.: Tadeusz Myszkier, 9-12 okr.: Dziurka
 
Klasa H-1600:
Trening: 1. H. Mandera - 1:56,409; 2. X. Mielcarek - 1:56,692; 3. Fiedor - 1:59,845; 4. S. Mielcarek - 2:11,928; 5. Oczkowski - 2:12,300
Wyścig (12 okr.):
1. Xawery Mielcarek PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski Volkswagen Scirocco 23:35,957 (124,6 km/h)
2. Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi 23:52,192
3. Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Civic VTi - 1 okr.
4. Marek Oczkowski Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento Sporting - 2 okr.
Odpadł:
  Sebastian Mielcarek Automobilklub Wielkopolski    
Najszybsze okrążenie (8): X. Mielcarek - 1:55,704
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: X. Mielcarek, 2 okr.: H. Mandera, 3-5 okr.: X. Mielcarek, 6-8 okr.: H. Mandera, 9 okr.: X. Mielcarek, 10 okr.: H. Mandera, 11-12 okr.: X. Mielcarek
 
Klasa A-1000:
Trening: 1. Kałuża - 2:07,443; 2. Serbin - 2:07,730; 3. Oczkowski - 2:07,832; 4. Gawroński - 2:08,138; 5. Maryniak - 2:19,586; 6. Nowicki - 2:19,748; 7. Płaczek - 2:20,008; 8. Patan - 2:21,589; 9. Sawczenko - 2:21,835; 10. Grygiel - 2:22,177; 11. Tomasz Myszkier - 2:22,669
Wyścig (10 okr.):
1. Małgorzata Serbin Carsystem Voss SIA - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Abarth 21:32,333 (113,8 km/h)
2. Maciej Bekas PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 900 21:32,677
3. Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 21:42,763
4. Tomasz Płaczek Carsystem Voss SIA - Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 900 23:21,947
5. Arkadiusz Nowicki Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 900 23:40,330
6. Leszek Patan Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 900 23:40,554
7. Grzegorz Grygiel Automobilklub Dolnośląski Fiat Cinquecento 900 23:41,755
8. Wojciech Maryniak Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 900 24:50,896
9. Marek Sawczenko Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 - 1 okr.
Odpadli:

3 okr.

Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento 900 (pasek klinowy)
  Marek Oczkowski Automobilklub Wielkopolski    
  Tomasz Myszkier Automobilklub Wielkopolski    
Najszybsze okrążenie (7): Serbin - 2:07,292
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Gawroński, 2 okr.: Kałuża, 3 okr.: Gawroński, 4-10 okr.: Serbin

<< 6 el. WSMP 1997 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1997] [8 el. WSMP 1997 - Kielce >>