<< 6 el. WSMP 1999 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [1 el. WSMP 2000 - Poznań >>
Pogoda: deszcz
Wyniki wyścigów: | |||||
Grupa E: | |||||
Trening: 1. Luciński; 2. Rafał Podolski; 3. Kłosowski; 4. M. Kochański; 5. Gil; 6. Witkowicz; 7. Robert Podolski | |||||
Wyścig (15 okr.): | |||||
1. | Ryszard Luciński | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Dallara F 398-Opel | kl. F3-R26 | 26:12,673 |
2. | Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Eufra 391-Mugen | kl. F3-R24 | 26:29,624 |
3. | Maurycy Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Lancia | 1. kl. E-2000 | 26:32,212 |
4. | Andrzej Godula | Automobilklub Polski | Estonia 25-Łada | 1. kl. E-1300 | - 1 okr. |
5. | Tomasz Witkowicz | Automobilklub Częstochowski | Estonia 25-Łada | 2. kl. E-2000 | - 1 okr. |
6. | Juliusz Podolski | Automobilklub Kielecki | Promot 84-Łada | 2. kl. E-1300 | - 1 okr. |
7. | Andrzej Grabowski | Automobilklub Orski | Promot 85-Łada | 3. kl. E-1300 | - 1 okr. |
8. | Piotr Wozowicz | Stomil Dębica | Estonia 21-Łada | 4. kl. E-1300 | - 1 okr. |
9. | Hieronim Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Lancia | 3. kl. E-2000 | - 1 okr. |
10. | Piotr Lenartowicz | Automobilklub Krakowski | Promot 84-Łada | 5. kl. E-1300 | - 2 okr. |
Michał Matuszyk | Automobilklub Dolnośląski | MTX | 6. kl. E-1300 | ||
Odpadli m. in.: | |||||
Michał Gil | Automobilklub Kielecki | kl. E-2000 | (pompa paliwa) | ||
Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | kl. E-1300 | |||
Najszybsze okrążenie (2): Luciński - 1:41,953 | |||||
Samochody turystyczne (15 okr.): | |||||
1. | Tadeusz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E36 | kl. H+2000 | 26:05,680 (124,2 km/h) |
2. | Piotr Bednarek | Automobilklub Kielecki | BMW M3 E36 | kl. H+2000 | 26:29,040 |
3. | Marcin Kasztelan | Automobilklub Orski | BMW M3 E36 | kl. H+2000 | 27:22,902 |
4. | Xawery Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Opel Astra GSi 16V | 1. kl. H-2000 | - 1 okr. |
5. | Krzysztof Federowicz | CPN - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Integra-R | 2. kl. H-2000 | - 1 okr. |
6. | Grzegorz Kozłowski | Automobilklub Wielkopolski | Honda Integra-R | 3. kl. H-2000 | - 1 okr. |
7. | Sebastian Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Volkswagen Scirocco | 4. kl. H-2000 | - 1 okr. |
8. | Henryk Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Suzuki Swift GTi 16V | 5. kl. H-2000 | - 1 okr. |
9. | Zbigniew Łacisz | Automobilklub Śląski | Opel Astra GSi 16V | 6. kl. H-2000 | - 1 okr. |
10. | Arkadiusz Pałasz | Automobilklub Śląski | Peugeot 205 GTi | 7. kl. H-2000 | - 1 okr. |
Odpadli m. in.: | |||||
13 okr. |
Tomasz Myszkier | Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | (przeniesienie napędu) | |
6 okr. |
Andrzej Dziurka | Alda - Automobilklub Polski | Alfa Romeo 155 TS | (alternator) | |
Najszybsze okrążenie (6): Tadeusz Myszkier - 1:39,129 | |||||
Klasa A-1000 / Puchar M plus M: | |||||
Trening: 1. Marcin Kaczmarek | |||||
Wyścig (15 okr.): | |||||
1. | Marcin Kaczmarek | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 29:02,308 (111,6 km/h) | |
2. | Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | 29:07,129 | |
3. | Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 29:38,703 | |
4. | Maciej Kaczmarek | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 29:39,017 | |
5. | Piotr Litwinowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 30:08,091 | |
6. | Adam Kiełkiewicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 30:08,510 | |
7. | Grzegorz Grygiel | Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento | - 1 okr. | |
Najszybsze okrążenie (13): Marcin Kaczmarek - 1:53,431 |
|||||
Puchar Renault Megane Coupe: | |||||
Sprint (5 okr.): | |||||
1. | Marcin Bartkowiak | Automobilklub Śląski | Renault Megane Coupe | 9:32,917 (113,1 km/h) | |
2. | Jakub Golec | Pieluszyńska - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 9:33,193 | |
3. | Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 9:35,655 | |
4. | Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 9:39,343 | |
5. | Sebastian Mielcarek | Preem - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 9:40,726 | |
6. | Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | 9:41,764 | |
7. | Maciej Bekas | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 9:44,229 | |
8. | Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 9:45,428 | |
9. | Krzysztof Gałecki | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 9:48,295 | |
10. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Renault Megane Coupe | 9:48,314 | |
11. | Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | ||
12. | Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | Renault Megane Coupe | ||
13. | Witold Paradowski | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | ||
14. | Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | ||
Odpadł: | |||||
Henryk Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Renault Megane Coupe | |||
Najszybsze okrążenie (5): Golec - 1:52,518 | |||||
Wyścig główny (15 okr.): | |||||
1. | Marcin Bartkowiak | Automobilklub Śląski | Renault Megane Coupe | 28:13,607 (114,8 km/h) | |
2. | Jakub Golec | Pieluszyńska - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 28:14,342 | |
3. | Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 28:20,656 | |
4. | Sebastian Mielcarek | Preem - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 28:23,724 | |
5. | Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 28:27,398 | |
6. | Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | 28:35,825 | |
7. | Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | Renault Megane Coupe | 28:50,193 | |
8. | Witold Paradowski | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 28:55,896 | |
9. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Renault Megane Coupe | 28:58,762 | |
10. | Maciej Bekas | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 28:59,065 | |
11. | Krzysztof Gałecki | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | ||
12. | Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | ||
13. | Henryk Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Renault Megane Coupe | ||
14. | Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | ||
15. | Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | ||
Najszybsze okrążenie (6): Tomaszewski - 1:50,314 |
|||||
W sprincie i wyścigu głównym wystartowało 15 zawodników. | |||||
Klasa CS-1100 (15 okr.): | |||||
1. | Artur Czyż | Pol-Car - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 31:06,380 (104,2 km/h) | |
2. | Arkadiusz Nowicki | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | - 1 okr. | |
3. | Tomasz Płaczek | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | - 1 okr. | |
4. | Zbigniew Czarnocki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | - 1 okr. | |
5. | Sławomir Winkiel | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | - 1 okr. | |
6. | Kamil Zadolny | Automobilklub Radomski | Fiat Cinquecento Sporting | - 1 okr. | |
7. | Wojciech Wicherski | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | - 1 okr. | |
8. | Mariusz Andruszko | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | - 1 okr. | |
9. | Dariusz Chudobiński | Automobilklub Łódzki | Fiat Cinquecento Sporting | - 1 okr. | |
10. | Adam Kamiński | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento Sporting | - 1 okr. | |
Najszybsze okrążenie (2): Czyż - 2:01,240 |
<< 6 el. WSMP 1999 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [1 el. WSMP 2000 - Poznań >>