<< 6 el. WSMP 2000 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 2000] [1 el. WSMP 2001 - >>
Wyniki wyścigów: | |||||
Grupa E: | |||||
1. | Tadeusz Kłosowski | Lotos - Automobilklub Szczeciński | Dallara F 394-Opel | 21:15,412 | |
2. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Reynard 913-Volkswagen | 21:36,661 | |
3. | Wojciech Gąsecki | Automobilklub Szczeciński | Dallara F 397-Opel | 22:47,988 | |
4. | Maurycy Kochański | Autoklub Rzemieślnk Warszawa | Reynard 893-Lancia | 23:00,986 | |
5. | Hieronim Kochański | Autoklub Rzemieślnk Warszawa | Estonia 25-Lancia | - 1 okr. | |
6. | Wojciech Jankowski | Autoklub Rzemieślnk Warszawa | Estonia 25-Lancia | - 1 okr. | |
7. | Janusz Jania | Automobilklub Krakowski | Estonia | ||
8. | Marek Sawczenko | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia | ||
Samochody turystyczne: | |||||
Sprint: | |||||
1. | Mariusz Kostrzak | Kostrzak Motorsport - A. Rzemieślnk Warszawa | Porsche 911 GT2 | 1. kl. H+2000 | 7:22,760 |
2. | Tomasz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 2. kl. H+2000 | 7:23,631 |
3. | Tadeusz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E36 | 3. kl. H+2000 | 7:26,477 |
4. | Andrzej Dziurka | Alda - Automobilklub Polski | Audi A4 Quattro | 4. kl. H+2000 | 7:26,486 |
5. | Maciej Stańco | Alda - Automobilklub Kielecki | Alfa Romeo 155 TS | 1. kl. H-2000 | |
6. | Adam Gładysz | Gładysz Racing Team - Automobilklub Tarnowski | Volkswagen Golf IV GTi | 5. kl. H+2000 | 8:04,324 |
7. | Mieczysław Błaszczyński | Automobilklub Łódzki | Ford Sierra XR-BMW | 6. kl. H+2000 | 8:06,164 |
8. | Marek Koprys | Kostrzak Motorsport - Automobilklub Orski | BMW M3 E36 | 7. kl. H+2000 | |
9. | Marcin Śliwiński | Automobilklub Orski | BMW M3 | 8. kl. H+2000 | |
10. | Tomasz Wywiał | Automobilklub Częstochowski | Honda Integra Type-R | 2. kl. H-2000 | |
11. | Henryk Mandera | Automobilklub Śląski | Suzuki Swift | 3. kl. H-2000 | |
12. | Stanisław Fiedor | Honda Civic VTi | 4. kl. H-2000 | ||
13. | Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | Renault Megane | 1. kl. N-2000 | |
14. | ? | 5. kl. H-2000 | |||
15. | Robert Halicki | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento | 6. kl. H-2000 | |
16. | Kamil Zadolny | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento | 2. kl. N-2000 | |
Najszybsze okrążenie: Kostrzak | |||||
Wyścig główny: | |||||
1. | Andrzej Dziurka | Alda - Automobilklub Polski | Audi A4 Quattro | 1. kl. H+2000 | 18:21,515 |
2. | Maciej Stańco | Alda - Automobilklub Kielecki | Alfa Romeo 155 TS | 1. kl. H-2000 | 18:40,653 |
3. | Tadeusz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E36 | 2. kl. H+2000 | 18:41,095 |
4. | Tomasz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 3. kl. H+2000 | 18:54,510 |
5. | Marek Koprys | Kostrzak Motorsport - Automobilklub Orski | BMW M3 E36 | 4. kl. H+2000 | 19:33,858 |
6. | Adam Gładysz | Gładysz Racing Team - Automobilklub Tarnowski | Volkswagen Golf IV GTi | 5. kl. H+2000 | 19:50,347 |
7. | Mieczysław Błaszczyński | Automobilklub Łódzki | Ford Sierra XR-BMW | 6. kl. H+2000 | |
8. | Tomasz Wywiał | Automobilklub Częstochowski | Honda Integra Type-R | 2. kl. H-2000 | |
9. | Marcin Śliwiński | Automobilklub Orski | BMW M3 | 7. kl. H+2000 | |
10. | Henryk Mandera | Automobilklub Śląski | Suzuki Swift | 3. kl. H-2000 | |
11. | Stanisław Fiedor | Honda Civic VTi | 4. kl. H-2000 | ||
12. | Mariusz Kostrzak | Kostrzak Motorsport - A. Rzemieślnk Warszawa | Porsche 911 GT2 | 8. kl. H+2000 | |
13. | Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | Renault Megane | 1. kl. N-2000 | |
14. | ? | 5. kl. H-2000 | |||
15. | Robert Halicki | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento | 6. kl. H-2000 | |
16. | Kamil Zadolny | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento | 2. kl. N-2000 | |
Klasa A-1000 / Puchar M plus M: | |||||
Trening: 1. Maciej Kaczmarek; 2. Szerla; 3. Marcin Kaczmarek; 4. Litwinowicz; 5. M. Gąsecki | |||||
Wyścig: | |||||
1. | Michał Szerla | Vital - Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento | 22:37,217 | |
2. | Marcin Kaczmarek | M plus M - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 22:38,359 | |
3. | Maciej Kaczmarek | M plus M - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 23:27,958 | |
4. | Piotr Litwinowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 23:31,717 | |
5. | Anna Lewańczyk | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento | 23:51,127 | |
6. | Anna Szydłowska | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento | 24:41,156 | |
Odpadli m. in.: | |||||
Mirosław Gąsecki | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento | |||
Wystartowało 8 zawodników. | |||||
Klasa Cinquecento Sporting i Seicento Sporting: |
|||||
1. | Maciej Garstecki | Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 24:17,353 | |
2. | Jakub Wysocki | Automobilklub Radomski | Fiat Seicento | 24:26,729 | |
3. | Kamil Zadolny | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento | 24:35,052 | |
4. | Jakub Lisowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | ||
Odpadł: | |||||
Paweł Hildebrański | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | |||
Puchar Alfy Romeo: | |||||
Trening: 1. Kisiel; 2. S. Mielcarek; ... 6. Szwagierczak | |||||
Sprint (6 okr. x 4,16 km = 24,96 km): | |||||
1. | Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnk Warszawa | Alfa Romeo 156 | 12:07,203 (123,6 km/h) | |
2. | Sebastian Mielcarek | Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 12:14,026 | |
3. | Marcin Kaczmarek | Autex - Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 12:14,186 | |
4. | Zbigniew Szwagierczak | Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 12:18,836 | |
5. | Marcin Banaszak | Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 12:19,455 | |
6. | Artur Czyż | Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 12:20,633 | |
7. | Maciej Bekas | Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | ||
8. | Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Alfa Romeo 156 | ||
9. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Alfa Romeo 156 | ||
10. | Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | Alfa Romeo 156 | ||
11. | Krzysztof Federowicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
12. | Tomasz Mądry | Automobilklub Leszczyński | Alfa Romeo 156 | ||
13. | Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
14. | Wojciech Cołoszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
15. | Piotr Litwinowicz | Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | ||
Wyścig główny (13 okr. x 4,16 km = 54,08 km): | |||||
1. | Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnk Warszawa | Alfa Romeo 156 | 26:13,389 (123,7 km/h) | |
2. | Marcin Banaszak | Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 26:24,547 | |
3. | Marcin Kaczmarek | Autex - Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 26:26,385 | |
4. | Wojciech Cołoszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | 26:28,604 | |
5. | Zbigniew Szwagierczak | Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 26:28,612 | |
6. | Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Alfa Romeo 156 | 26:28,718 | |
7. | Sebastian Mielcarek | Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | ||
8. | Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Alfa Romeo 156 | ||
9. | Tomasz Mądry | Automobilklub Leszczyński | Alfa Romeo 156 | ||
10. | Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | Alfa Romeo 156 | ||
11. | Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
12. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Alfa Romeo 156 | ||
13. | Sławomir Winkiel | Alfa Romeo 156 | |||
14. | Zdzisław Brymora | Alfa Romeo 156 | |||
15. | Dariusz Chudobiński | Automobilklub Polski | Alfa Romeo 156 | ||
Odpadli: | |||||
12 okr. | Maciej Bekas | Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | (kolizja) | |
1 okr. | Artur Czyż | Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | (kolizja) |
<< 6 el. WSMP 2000 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 2000] [1 el. WSMP 2001 - >>