<< 1 el. GSMP 1995 - G. św. Anny] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1995] [4 el. GSMP 1995 - Brezno >>


3-4.06.1995 - 15. Bieszczadzki Wyścig Górski - 2 i 3 eliminacja GSMP (+ el. Pucharu Alp i Dunaju, P. Strefy Eur. Środk. i M. Słowacji)

Długość trasy: 4,240 km
Pogoda: I wyścig - deszcz, zimno; II wyścig - wysychająca nawierzchnia

I wyścig (2 el. GSMP):
1. Josef Krecmer (CZ) Ralt RT 32-Opel (kl. E2) 5:34,865
2. Krzysztof Federowicz Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort RS Cosworth 1. m. w gr. H
1. m. w kl. H2
5:37,706
3. Peter Ruisl (SK) Estonia 25-Łada (kl. E2) 5:39,558
4. Stanislav Morovich Elf Polska - Automobilklub Polski Lola T 410-Renault 1. m. w gr. E
1. m. w kl. E2
5:40,524
5. Bogdan Herink Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Maxi Clio 1. m. w gr. A
1. m. w kl. A3
5:45,461
6. Rafał Podolski Elf Polska - Automobilklub Kielecki Estonia 25-Łada 2. m. w gr. E
2. m. w kl. E2
5:46,312
7. Artur Skwarzyński Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada 3. m. w gr. E
3. m. w kl. E2
5:51,982
8. Błażej Krupa Elf Polska - Motoklub Olsztyn Ford Sierra Cosworth 4x4 2. m. w gr. H
2. m. w kl. H2
5:52,847
9. Zdzisław Ulkowski Automobilklub Morski Audi Quattro T 3. m. w gr. H
3. m. w kl. H2
5:52,943
10. Peter Jurena (SK) Ford Escort RS Cosworth (kl. N3) 5:53,103
           
  Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada 4. m. w gr. E
4. m. w kl. E2
 
  Krzysztof Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa   5. m. w gr. E
1. m. w kl. E1
6:00,270
  Robert Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 21 6. m. w gr. E
2. m. w kl. E1
 
  Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski Estonia 21 7. m. w gr. E
3. m. w kl. E1
 
  Mirosław Bednarski Automobilklub Kielecki Promot 8. m. w gr. E
4. m. w kl. E1
 
  Krzysztof Gawlik Automobilklub Przemyski Promot 9. m. w gr. E
5. m. w kl. E1
 
  Antoni Frączek Automobilklub Krośnieński   10. m. w gr. E
6. m. w kl. E1
 
  Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Ford Sierra Cosworth 4x4 4. m. w gr. H
4. m. w kl. H2
 
  Lech Koraszewski Automobilklub Opolski Audi Coupe S2 5. m. w gr. H
5. m. w kl. H2
 
  Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi 6. m. w gr. H
1. m. w kl. H1
6:09,147
  Piotr Bednarek Automobilklub Wielkopolski BMW E 30 7. m. w gr. H
6. m. w kl. H2
 
  Robert Kus Automobilklub Krakowski Fiat Ritmo 125 TC 8. m. w gr. H
7. m. w kl. H2
 
  Ryszard Lenart Autoklub Rzemieślnik Warszawa BMW 323 9. m. w gr. H
8. m. w kl. H2
 
  Andrzej Węglarz Automobilklub Tarnobrzeski Fiat Cinquecento Sporting 10. m. w gr. H
2. m. w kl. H1
 
  Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting 11. m. w gr. H
3. m. w kl. H1
 
  Edward Kinderman Automobilklub Śląski Pirat-Fiat 12. m. w gr. H
9. m. w kl. H2
 
  Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting 13. m. w gr. H
4. m. w kl. H1
 
  Krzysztof Stankiewicz KKS Elita Kraków Polski Fiat 126p 14. m. w gr. H
5. m. w kl. H1
 
  Tomasz Krysztofik Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Golf 2. m. w gr. A
2. m. w kl. A3
 
  Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 3. m. w gr. A
1. m. w kl. A1
7:17,262
  Mariusz Ficoń Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 4. m. w gr. A
2. m. w kl. A1
 
  Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento 900 5. m. w gr. A
3. m. w kl. A1
 
  Tomasz Mikołajczyk Automobilklub Krakowski Ford Sierra 1. m. w gr. N
1. m. w kl. N3
 
  Jarosław Paja KKS Elita Kraków Mitsubishi Galant VR-4 2. m. w gr. N
2. m. w kl. N3
 
  Piotr Cekiera Automobilklub Krakowski Honda Civic 3. m. w gr. N
1. m. w kl. N2
6:28,967
  Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Fiesta 4. m. w gr. N
2. m. w kl. N2
 
  Maciej Szczepaniak AMK Limanowa Peugeot 205 5. m. w gr. N
3. m. w kl. N2
 
  Witold Michalski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting 6. m. w gr. N
4. m. w kl. N2
7:32,590
  Jerzy Kusiak Automobilklub Rzeszowski Fiat Cinquecento 900 7. m. w gr. N
1. m. w kl. N-C
7:38,607
  Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 8. m. w gr. N
2. m. w kl. N-C
 
  Marcin Turski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 9. m. w gr. N
3. m. w kl. N-C
 
  Mariusz Borczyk Automobilklub Rzeszowski Fiat Cinquecento 900 10. m. w gr. N
4. m. w kl. N-C
 
  Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento 900 11. m. w gr. N
1. m. w kl. N1
 
  Czesław Cebula Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento 900 12. m. w gr. N
5. m. w kl. N-C
 
  Marek Ryndak Moto Car 93 Rzeszów Fiat Cinquecento 900 13. m. w gr. N
6. m. w kl. N-C
 
  Ryszard Borowski Automobilklub Śląski   14. m. w gr. N
2. m. w kl. N1
 
  Stanisław Bazan Moto Car 93 Rzeszów   15. m. w gr. N
5. m. w kl. N2
 
Nie sklasyfikowani:

1 p.

Andrzej Godula Elf Polska / Radio RMF - Automobilklub Polski Estonia 25-Lancia kl. E2

(skrzynia biegów)

  Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski Eufra 391-Mugen kl. E2  
Wystartowało 63 zawodników, sklasyfikowano 57.
 
II wyścig (3 el. GSMP):
1. Josef Krecmer (CZ) Ralt RT 32-Opel (kl. E2) 5:20,820
2. Andrzej Godula Elf Polska / Radio RMF - Automobilklub Polski Estonia 25-Lancia 1. m. w gr. E
1. m. w kl. E2
5:23,606
3. Rafał Podolski Elf Polska - Automobilklub Kielecki Estonia 25-Łada 2. m. w gr. E
2. m. w kl. E2
5:31,777
4. Stanislav Morovich Elf Polska - Automobilklub Polski Lola T 410-Renault 3. m. w gr. E
3. m. w kl. E2
5:31,883
5. Artur Skwarzyński Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada 4. m. w gr. E
4. m. w kl. E2
5:36,990
6. Krzysztof Federowicz Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort RS Cosworth 1. m. w gr. H
1. m. w kl. H2
5:37,334
7. Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada 5. m. w gr. E
5. m. w kl. E2
5:40,792
8. Bogdan Herink Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Maxi Clio 1. m. w gr. A
1. m. w kl. A3
5:42,579
9. Błażej Krupa Elf Polska - Motoklub Olsztyn Ford Sierra Cosworth 4x4 2. m. w gr. H
2. m. w kl. H2
5:43,059
10. Rastislav Aschmann (SK) BMW M3   5:43,704
           
  Robert Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 21 6. m. w gr. E
1. m. w kl. E1
 
  Krzysztof Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa   7. m. w gr. E
2. m. w kl. E1
 
  Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski Estonia 21 8. m. w gr. E
3. m. w kl. E1
 
  Mirosław Bednarski Automobilklub Kielecki Promot 9. m. w gr. E
4. m. w kl. E1
 
  Krzysztof Gawlik Automobilklub Przemyski Promot 10. m. w gr. E
5. m. w kl. E1
 
  Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Ford Sierra Cosworth 4x4 3. m. w gr. H
3. m. w kl. H2
 
  Zdzisław Ulkowski Automobilklub Morski Audi Quattro T 4. m. w gr. H
4. m. w kl. H2
 
  Piotr Bednarek Automobilklub Wielkopolski BMW E 30 5. m. w gr. H
5. m. w kl. H2
 
  Lech Koraszewski Automobilklub Opolski Audi Coupe S2 6. m. w gr. H
6. m. w kl. H2
 
  Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi 7. m. w gr. H
1. m. w kl. H1
 
  Robert Kus Automobilklub Krakowski Fiat Ritmo 125 TC 8. m. w gr. H
7. m. w kl. H2
 
  Ryszard Lenart Autoklub Rzemieślnik Warszawa BMW 323 9. m. w gr. H
8. m. w kl. H2
 
  Andrzej Węglarz Automobilklub Tarnobrzeski Fiat Cinquecento Sporting 10. m. w gr. H
2. m. w kl. H1
 
  Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting 11. m. w gr. H
3. m. w kl. H1
 
  Edward Kinderman Automobilklub Śląski Pirat-Fiat 12. m. w gr. H
9. m. w kl. H2
 
  Krzysztof Stankiewicz KKS Elita Kraków Polski Fiat 126p 13. m. w gr. H
4. m. w kl. H1
 
  Tomasz Krysztofik Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Golf 2. m. w gr. A
2. m. w kl. A3
 
  Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 3. m. w gr. A
1. m. w kl. A1
 
  Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento 900 4. m. w gr. A
2. m. w kl. A1
 
  Mariusz Ficoń Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 5. m. w gr. A
3. m. w kl. A1
 
  Tomasz Mikołajczyk Automobilklub Krakowski Ford Sierra 1. m. w gr. N
1. m. w kl. N3
 
  Jarosław Paja KKS Elita Kraków Mitsubishi Galant VR-4 2. m. w gr. N
2. m. w kl. N3
 
  Piotr Cekiera Automobilklub Krakowski Honda Civic 3. m. w gr. N
1. m. w kl. N2
 
  Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Fiesta 4. m. w gr. N
2. m. w kl. N2
 
  Maciej Szczepaniak AMK Limanowa Peugeot 205 5. m. w gr. N
3. m. w kl. N2
 
  Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa   6. m. w gr. N
4. m. w kl. N2
 
  Witold Michalski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting 7. m. w gr. N
5. m. w kl. N2
 
  Jerzy Kusiak Automobilklub Rzeszowski Fiat Cinquecento 900 8. m. w gr. N
1. m. w kl. N-C
 
  Marcin Turski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 9. m. w gr. N
2. m. w kl. N-C
 
  Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 10. m. w gr. N
3. m. w kl. N-C
 
  Mariusz Borczyk Automobilklub Rzeszowski Fiat Cinquecento 900 11. m. w gr. N
4. m. w kl. N-C
 
  Stanisław Bazan Moto Car 93 Rzeszów   12. m. w gr. N
6. m. w kl. N2
 
  Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento 900 13. m. w gr. N
1. m. w kl. N1
 
  Marek Ryndak Moto Car 93 Rzeszów Fiat Cinquecento 900 14. m. w gr. N
5. m. w kl. N-C
 
Nie sklasyfikowani:
  Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski Eufra 391-Mugen kl. E2  
  Antoni Frączek Automobilklub Krośnieński   kl. E1  
  Czesław Cebula Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento 900 kl. N-C  
  Ryszard Borowski Automobilklub Śląski   kl. N1  
Wystartowało 63 zawodników, sklasyfikowano 58.

<< 1 el. GSMP 1995 - G. św. Anny] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1995] [4 el. GSMP 1995 - Brezno >>