<< 11 el. MPRC 1998 - Słomczyn] [Strona główna] [Rallycross] [MPRC 1999] [2 el. MPRC 1999 - Toruń >>
Wyniki: | |||
Klasa 4: | |||
1. | Adam Polak | Automobilklub Polski | Toyota Celica |
2. | Bohdan Ludwiczak | Motoklub Olsztyn | Ford Escort RS Cosworth |
3. | Jacek Ptaszek | Inowrocławski Klub Samochodowy | Toyota Celica |
4. | Tomasz Cichocki | Automobilklub Olsztyński | Ford Sierra |
5. | Andrzej Kleina | Automobilklub Olsztyński | Ford Sierra |
6. | Tomasz Skarżyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mitsubishi Lancer |
7. | Bogusław Bach | Automobilklub Toruński | Toyota Celica |
8. | Jerzy Komakowski | Automobilklub Ełcki | Toyota |
9. | Stanisław Ambroszkiewicz | Inowrocławski Klub Samochodowy | Mazda 323 4WD |
10. | Tomasz Kosewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Ascona |
11. | Piotr Tyszkiewicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 205 GTi |
Nie sklasyfikowani m. in.: | |||
Andrzej Kalitowicz | Automobilklub Olsztyński | ||
Klasa 3: | |||
1. | Marcin Laskowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Citroen AX |
2. | Janusz Siniarski | Automobilklub Polski | Skoda Felicia |
3. | Andrzej Grigorjew | Automobilklub Polski | Volkswagen Golf |
4. | Robert Polak | Automobilklub Polski | Toyota Corolla |
5. | Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada Samara |
6. | Wiesław Białka | Inowrocławski Klub Samochodowy | Ford Fiesta XR2i |
7. | Piotr Kanecki | Automobilklub Łódzki | Toyota Corolla |
8. | Grzegorz Carzasty | Automobilklub Polski | Toyota Corolla |
9. | Adam Komacki | Automobilklub Polski | Peugeot 205 |
10. | Jakub Iwanek | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 205 |
11. | Serafin Karczewski | Olsztyński Klub Motorowy | Toyota Corolla |
12. | Łukasz Zoll | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p |
Zdyskwalifikowany (zbyt agresywna jazda): | |||
Mikołaj Otto | Automobilklub Polski | Honda CRX | |
Klasa 2: | |||
1. | Antoni Skudło | Hella Polska - Automobilklub Śląski | Nissan Micra |
2. | Jacek Chojnacki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento |
3. | Tomasz Nowak | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento |
4. | Marek Andrysz | Automobilklub Karkonoski | Fiat Cinquecento |
5. | Tomasz Carzasty | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento |
6. | Arkadiusz Leszek | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p |
7. | Paweł Melwiński | Automobilklub Bydgoski | Polski Fiat 126p |
8. | Bogusław Kurtyka | Toruński Klub Motorowy | Syrena 105 |
9. | Tomasz Kozłowski | Toruński Klub Motorowy | Syrena 105 |
10. | Zygmunt Stanek | Automobilklub Polski | Seat |
11. | Józef Woźniak | BTM Bydgoszcz | Polski Fiat 126p |
Klasa 1: | |||
1. | Tomasz Oleksiak | Gumo-Hurt Dębica Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
2. |
Tomasz Sokulski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
3. |
Roman Panek | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p |
4. |
Dominik Brymora | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p |
5. |
Krzysztof Jankowski | Inowrocławski Klub Samochodowy | Polski Fiat 126p |
6. |
Piotr Radtke | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p |
7. |
Tomasz Skinder | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
8. |
Piotr Koc | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
9. |
Marcin Gagacki | Automobilklub Bydgoski | Polski Fiat 126p |
10. |
Krzysztof Kucharski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
11. |
Jarosław Karczmarzyk | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p |
12. |
Marcin Ślusarczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
13. |
Jakub Królak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
14. |
Mateusz Gołdyn | LKT "Wyczół" Gościeradz | Polski Fiat 126p |
15. |
Marek Nalewajko | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
16. |
Tomasz Bartoś | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p |
Nie sklasyfikowani m. in.: | |||
Arkadiusz Młotek | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
<< 11 el. MPRC 1998 - Słomczyn] [Strona główna] [Rallycross] [MPRC 1999] [2 el. MPRC 1999 - Toruń >>