[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1971] [Rajd Mazurski 1971 - wyniki]


Lista zgłoszeń Rajdu Mazurskiego 1971

Klasa 9-13:

1.

Janusz Wojtyna
Bronisław Czekała
Automobilklub Łódzki BMW 2002 Ti
2. Wenta
Tomasiński
OZOS Olsztyn Warszawa 223
3. Mario Graziani
Rybicki
Automobilklub Morski Alfa Romeo GTV
4. Adam Smorawiński
Z. Staszyszyn
Automobilklub Wielkopolski BMW 2002 Ti
 
Klasa 8:
7. Włodzimierz Markowski
Jacek Stawiński
Automobilklub Warszawski Porsche 912
8. Jerzy Landsberg
Wiesław Mrówczyński
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500

9.

Ryszard Żyszkowski
Andrzej Zembrzuski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500

10.

Robert Mucha
Irena Jaroszewicz
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500

11.

Jerzy Bachtin
Janusz Bronikowski
Automobilklub Warmińsko-Mazurski Polski Fiat 125p 1500

12.

Marek Wachowski
Piotr Mystkowski
Automobilklub Warmińsko-Mazurski Polski Fiat 125p 1500
14. Lelio Lattari
Franciszek Aromiński
Automobilklub Warszawski Alfa Romeo GTV

15.

Eugeniusz Pach
Longin Bielak
Automobilklub Warmińsko-Mazurski Polski Fiat 125p 1500

16.

Aleksander Oczkowski
Mieczysław Spychalski
Automobilklub ¦l±ski Polski Fiat 125p 1500
17. Ryszard Kopczyk
Ryszard Pi±tek
Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p 1500

18.

Kalitowicz
Szadujko
OZOS Olsztyn Polski Fiat 125p 1500

19.

Miron
Stanisław Ciecierski
OZOS Olsztyn Polski Fiat 125p 1500

20.

Kazimierz Pałka
Z. Kempiński
Automobilklub Łódzki Alfa Romeo

21.

Jan Pytko
Szecówka
Automobilklub Krakowski Ford Capri

22.

Ostrowski
Ostrowski
Automobilklub Opolski Polski Fiat 125p 1500

23.

Janusz Ksi±żkiewicz
Włodzimierz Groblewski
Automobilklub Morski Polski Fiat 125p 1500

24.

Razplewicz
Bałaciński
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500

25.

Andrzej Jaroszewicz
Tomasz Ciecierzyński
Automobilklub Warmińsko-Mazurski Polski Fiat 125p 1500
 
Klasa 7:
26. Marek Varisella
Zbigniew Dziadura
FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300
27. Wiesław Gawron
Monika Gawron
Automobilklub Warmińsko-Mazurski Polski Fiat 125p 1300

28.

Mieczysław Urtnowski
Jerzy Sypniewski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300

29.

Edmund Oprocha
Zbigniew Kołaczkowski
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1300

30.

Marek Szramowski
Szczawiński
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300

31.

Strasz
Strasz
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1300

32.

Lux
Dereń
Automobilklub ¦l±ski Polski Fiat 125p 1300

33.

Herbert Cuda
Ryszard Dragan
Automobilklub ¦l±ski Polski Fiat 125p 1300

34.

Kukuła
Edward Kinderman
Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 125p 1300

35.

Henryk Kaczmarczyk
Womaszka
Automobilklub Opolski Polski Fiat 125p 1300

36.

Jerzy Kozioł
Grzegorz Rybicki
Automobilklub ¦l±ski Polski Fiat 125p 1300
37. Władysław Domański
Janina Jedynakowa
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300
38. Gustab
Kuzaj
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1300
 
Klasa 5-6:

40.

Karol Rimler
K. Ilewicz
Automobilklub Łódzki Fiat 850 Sport Coupe

41.

Henryk Krakowczyk
Jerzy Łukaszewski
Automobilklub Dolno¶l±ski NSU 110
42. Henryk Mandera
H. Pilczek
Automobilklub ¦l±ski Wartburg 353

43.

Wojciech Schramm
Jacek Magiera
Automobilklub Krakowski Wartburg 1000

44.

A. Kruła
Andrzej Mordzewski
Automobilklub Morski NSU 1000 S

45.

Ryszard Folta
Elżbieta Folta
Automobilklub ¦l±ski Skoda S 100

46.

Stanisław Wesołowski
Maciejewski
Automobilklub Warszawski Austin Mini

47.

Ignatowski
Arcimowicz
Automobilklub Podlaski NSU 1000 C

49.

Ryszard Pawlitka
Łoso¶
Automobilklub Warszawski Fiat 850 Sport Coupe
 
Klasa 3-4:
52. Adam Masłowiec
Konrad Rutkowski
Automobilklub ¦l±ski Syrena 104
53. Marian Skrzypek
Bogdan Otfinowski
Automobilklub Krakowski Fiat 850
54. Andrzej Szulc
Anna Stroińska
Automobilklub Morski Syrena 104
55. Andrzej Włoch
Aleksander Oczkowski
Automobilklub Krakowski Fiat 850 S
56. Kacperski
Kiełbowicz
Automobilklub Warszawski Syrena 104

57.

Robert Jenner
Andrzej Gregovich
Automobilklub Krakowski Fiat 850
58. Wincenty Zbierkowski
Henryk Kalinowski
Automobilklub Łódzki Syrena 104
59. Marek Ryndak
Ryszard Le¶
Automobilklub Rzeszowki Syrena 104
60. Ireneusz Hering
Jan Lipiński
Drwęca Syrena 104
61. Ireneusz Stankiewicz
Stankiewicz
Automobilklub ¦l±ski Syrena 104
 
Klasa 1-2:
65. Marek Trzaskowski
Maciej Stawowiak
Automobilklub Warszawski Trabant 601

66.

Tomasz Gozdecki
Walaszek
Automobilklub Warszawski Honda 600

67.

Zdzisław Łagan
Karol Piekarski
Automobilklub Kielecki Trabant 601

68.

Tomasz Pułczyński
M. Pułczyński
Automobilklub Warszawski Trabant 601

69.

Andrzej ¦wider
Marian Wloka
Automobilklub ¦l±ski Trabant 601

70.

Zygmunt Domagalski
Popowiecki
Automobilklub Warmińsko-Mazurski Trabant 601

71.

Ryszard Lewczuk
Gadomski
Drwęca Trabant 601

72.

Andrzej Zieliński
Andrzej Radecki
Drwęca Trabant 601

73.

Zbigniew Baranowski
Bogumił Baranowski
Automobilklub Częstochowski Trabant 601

74.

Jan Tagowski
Kołodziejczyk
Automobilklub Częstochowski Trabant 601

75.

Andrzej Sołkowski
J. Wołczacki
Automobilklub Podlaski Trabant 601

[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1971] [Rajd Mazurski 1971 - wyniki]