<< 4 el. RSMP 1976 - R. Warszawski] | [Strona główna] [Rajdy] | [RSMP 1977] | [2 el. RSMP 1977 - R. Krakowski >> |
[Rajd Stomil 1977 - lista startowa] |
Baza rajdu: Tarnów
Dystans: 876 km.
Próby sportowe:
- I etap (11.02): SW 1: Tarnów - ¦wierczków (5 x 1,2 km = 6,0
km), OS 1: Połomia - Gawrzyłowa (16,0 km), OS 2: Krasna -
Korczyna (10,5) (odwołany), OS 3: Przysietnica - Izdebki (5,0) (odwołany),
OS 4. Szczawne - Czaszyn (8,0), OS 5: Tarnawa - Lesko (3,5) (odwołany),
OS 6. Solina - Bóbrka (5,0), OS 7: Tyrawa - Załuż (8,0), OS 8:
Solina - Bóbrka (5,0), OS 9: Tyrawa - Załuż (8,0), OS 10:
Lesko - Tarnawa (3,5)
- II etap (12.02): OS 11: Czaszyn - Szczawne (8,0), OS 12:
Izdebki - Przysietnica (5,0), OS 13: Korczyna - Krasna (10,5), OS
14: Gawrzyłowa - Połonia (7,0), OS 15: Szczepanowice - Janowice
(7,0), OS 16. Żegocina - Młynne (7,0), OS 17: Tęgoborze -
R±bkowa (7,0), OS 18. Iwkowa - Tymowa (7,0), OS 19: Żegocina -
Młynne (7,0), OS 20: Tęgoborze - R±bkowa (7,0), OS 21: Iwkowa
- Tymowa (4,0), OS 22: Janowice - Szczepanowice (7,0).
Nawierzchnia: asfalt + ¶nieg
Pogoda: ok. 10% trasy pokryta ¶niegiem i lodem.
--------------------------
OS - odcinek specjalny
SW - próba szybko¶ci płaskiej
Klasyfikacja generalna: | |||||||
1. | Petr Carnohorsky Milos Tyce |
CS CS |
Barum | Łada 2103 MTX | (gr. II kl. 8) | ||
2. | (1.*) | Bogdan Wozowicz Witold Wozowicz |
PL PL |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1500 | 1. gr. I kl. 8 | 7489,0 pkt. (2:04:49,0) |
3. | Jiri Srnsky Radovan Novak |
CS CS |
Barum | Łada 2103 MTX | (gr. II kl. 8) | ||
4. | (2.*) | Ryszard Grychtoł Wojciech Ondraczek |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Polski Fiat 125p 1500 | 2. gr. I kl. 8 | 7549,0 pkt. (2:05:49,0) |
5. | (3.*) | Wiktor Polak Krzysztof Czarnecki |
PL PL |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | 1. gr. IV | 7736,6 pkt. (2:08:56,6) |
6. | (4.*) | Józef Ważny Krzysztof Lederer |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | 2. gr. IV | 7756,0 pkt. (2:09:16,0) |
7. | (5.*) | Zbigniew Soszka Tadeusz Przybysz |
PL PL |
AMK Częstochowa | Polski Fiat 125p 1300 | 1. gr. I kl. 7 | 8073,4 pkt. (2:14:33,4) |
8. | (6.*) | Ryszard Plucha Henryk Krakowczyk |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 1. gr. II kl. 8 | |
9. | Stefan Vircik Vojtech Bezecny |
CS CS |
AMK VSZ Kosice | Skoda S 120 Rally | (gr. II kl. 8) | ||
10. | (7.*) | Andrzej Wodziński Jan Wojciechowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Fiat 128 Rally | 2. gr. I kl. 7 | |
11. | (8.*) | Jerzy Lipiński Janusz Siniarski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 3. gr. I kl. 8 | |
12. | (9.*) | Zdzisław Szafrański Henryk Pineles |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Renault 5 TS | 2. gr. II kl. 8 | |
13. | (10.*) | Andrzej Radecki Henryk Mieczaniec |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | 3. gr. II kl. 8 | |
14. | (11.*) | Bogdan Dr±gowski Marek Pawłowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | BMW 2002 Ti | 1. gr. II kl. 9-13 | 8498,2 pkt. (2:21:38,2) |
15. | (12.*) | Ryszard Trzciński Jerzy Lachowski |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 3. gr. IV | |
16. | (13.*) | Karol Łosiak Jeremi Doria-Dernałowicz |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1600 | 4. gr. IV | |
17. | (14.*) |
Krzysztof Różewski Zbigniew Figas |
PL PL |
Automobilklub Wielkopolski | Zastava 1100p | 3. gr. I kl. 7 | |
18. | (15.*) |
Maciej Halczyński Stefan Swida |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 4. gr. I kl. 8 | |
19. |
(16.*) | Tadeusz Hoppe Waldemar Bielewicz |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 5. gr. I kl. 8 | |
20. | (17.*) | Andrzej Lubiak Maciej Wisławski |
PL PL |
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 600 | 1. gr. I kl. PF 126p | 9173,0 pkt. (2:32:53,0) |
21. |
(18.*) |
Janusz Szerla Józef Stachara |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 600 | 2. gr. I kl. PF 126p | |
22. |
(19.*) |
Marek Ryndak Andrzej Maciejewski |
PL PL |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 126p 600 | 3. gr. I kl. PF 126p | |
23. |
(20.*) | Zbigniew Szpalerski Jan Borowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 6. gr. I kl. 8 | |
24. |
(21.*) | Janusz Walu¶ Jan Ambrozik |
PL PL |
Automobilklub ¦więtokrzyski | Fiat 128 Sport SL | 4. gr. I kl. 7 | |
25. |
Pavel Grigol Juraj Gajdosik |
CS CS |
Łada 2103 MTX | (gr. II kl. 8) | |||
26. |
(22.*) |
Paweł Noakowski Krzysztof Martynowski |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Polski Fiat 126p 600 | 4. gr. I kl. PF 126p | |
27. |
(23.*) | Marek Karczewski Stanisław Brzozowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 7. gr. I kl. 8 | |
28. |
(24.*) | Jacek Kotowski Wojciech Stępień |
PL PL |
SKM Warszawa | Renault 12 TL | 5. gr. I kl. 7 | |
29. |
(25.*) | Dariusz Biernacki Daniel Szydłowski |
PL PL |
AMK Tarnów | Polski Fiat 125p 1300 | 6. gr. I kl. 7 | |
30. | (26.*) | Krzysztof Adamski Tadeusz Betlej |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Trabant 601 | 1. gr. II kl. 1-2 | 10745,0 pkt. (2:59:05,0) |
31. | (27.*) | Andrzej Ireneusz Romejko Zbigniew Zapędowski |
PL PL |
Automobilklub Łódzki | BMW 2002 Ti | 2. gr. II kl. 9-13 | |
32. | (28.*) | Daniel Gronicki Andrzej Jędrychowski |
PL PL |
Automobilklub Dębica | Polski Fiat 126p 600 | 5. gr. I kl. PF 126p | |
33. |
(29.*) | Michał Pinis Michał Stan |
PL PL |
Automobilklub Cieszyński | Polski Fiat 126p 600 | 6. gr. I kl. PF 126p | |
34. |
(30.*) |
Jerzy Kindziuk Henryk Trochimiuk |
PL PL |
Automobilklub Podlaski | Dacia 1300 | 7. gr. I kl. 7 | |
35. |
(31.*) | Andrzej Janiszewski Włodzimierz Abramowicz |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 600 | 7. gr. I kl. PF 126p | |
36. |
(32.*) | Henryk Pinis Ireneusz Kijas |
PL PL |
Automobilklub Cieszyński | Polski Fiat 126p 600 | 8. gr. I kl. PF 126p | |
37. |
(33.*) | Mariusz Zajdel Tadeusz Koj |
PL PL |
Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p 600 | 9. gr. I kl. PF 126p | |
38. |
(34.*) | Krzysztof Winkowski Krzysztof Szymczak |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 600 | 10. gr. I kl. PF 126p | |
39. |
(35.*) | Krzysztof Zawiliński Ryszard Bugaj |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 600 | 11. gr. I kl. PF 126p | |
* - miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski |
|||||||
Zdyskwalifikowani (niezatrzymanie się na sygnał milicji): | |||||||
Jerzy Landsberg Marek Muszyński |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | Renault 5 Alpine | gr. II kl. 8 | |||
Odpadli: | |||||||
OS 18 |
Bogusław Dawidów Mariusz Kostrzak |
PL PL |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||
OS 16 |
Krzysztof Janarek Ryszard Makuch |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | ||
OS 15 |
Włodzimierz Groblewski Januariusz Czerwoniec |
PL PL |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | gr. IV | (wypadek) | |
OS 15 |
Wojciech Gołębiowski Jerzy Szulc |
PL PL |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | gr. II kl. 1-2 | ||
OS 15 |
Alojzy Orawiec Andrzej Kapitan |
PL PL |
Automobilklub Cieszyński | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | ||
OS 14 |
Jacek Witkowski Tadeusz Rybka |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | ||
OS 13 |
Viliam Veteska Rudolf Vojtas |
CS CS |
Skoda S 120 Rally | gr. II kl. 8 | |||
OS 13 |
Andrzej Grzegorzek Jerzy Baran |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 | ||
OS 13 |
Tomasz Barański Paweł Barański |
PL PL |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | gr. II kl. 1-2 | ||
OS 13 |
Andrzej Witkowicz Marek Rompel |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | gr. I kl. 7 | ||
OS 12 |
Tadeusz Dębowski Włodzimierz Krzemiński |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Renault 5 Alpine | gr. II kl. 8 | ||
OS 12 |
Henryk Fabiański Zbigniew Nowicki |
PL PL |
Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | ||
OS 12 |
Bogusław Dymek Erwin Meisel |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 | ||
OS 12 |
Jerzy Poznański Czesław Zadygowicz |
PL PL |
Automobilklub Podlaski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | ||
OS 12 |
Lesław Orski Marian Nowak |
PL PL |
Automobilklub Morski | Zastava 1100p | gr. I kl. 7 | ||
OS 10 |
Stanisław Fiedor Bogusław Barcz |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 | ||
OS 10 |
Piotr ¦nieg Tomasz ¦nieg |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | ||
OS 8 |
Marian Woszczyna Waldemar Nieciecki |
PL PL |
Automobilklub Podlaski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||
po |
Stanisław Wyka Karol Piekarski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | ||
OS 4 |
Andrzej ¦wider Marian Wloka |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | ||
OS 1 |
Włodzimierz Dominowski Andrzej Niewiadomski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Ford Escort RS 2000 MKI | gr. II kl. 9-13 | ||
OS 1 |
Marian Bublewicz Stefan Osika |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | gr. II kl. 8 | ||
OS 1 |
Henryk Mandera Marek Oziębło |
PL PL |
Automobilklub Stomil Dębica | Wartburg 353 | gr. II kl. 8 | ||
OS 1 |
Bogumił Targosz Andrzej Orłowski |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | ||
OS 1 |
Jaroslav Jurek Jan Piovarci |
CS CS |
Skoda S 120 Rally | gr. II kl. 8 | |||
OS 1 |
Cyryl Pacala Milan Zelko |
CS CS |
Skoda S 120 Rally | gr. II kl. 8 | |||
OS 1 |
Wiesław Cygan Jacek Jurzak |
PL PL |
OBR FSM - Automobilklub ¦l±ski | Polski Fiat 126p 600 | gr. II kl. 1-2 | (układ hamulcowy) |
|
OS 1 |
Adam Masłowiec Andrzej Białow±s |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||
OS 1 |
Zbigniew Baran Krystian Bielowski |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. I kl. 7 | ||
OS 1 |
Marek D±bek Krzysztof Urbański |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Fiat 127 | gr. I kl. 7 | ||
OS 1 |
Zbigniew Bębnista Jerzy Karasiński |
PL PL |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | ||
SW 1 |
Janusz Szajng Piotr ¦laski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Fiat X 1/9 | gr. IV kl. 1-13 | ||
SW 1 |
Tadeusz Buksowicz Marek Kaczmarek |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Volvo 144 | gr. II kl. 9-13 | ||
SW 1 |
Andrzej Koper Dariusz Szarejko |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | BMW 518 | gr. II kl. 9-13 | ||
Wystartowały 74 załogi, ukończyło rajd 40, sklasyfikowano 39. |
|||||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||||
1. | Automobilklub Stomil Dębica | ||||||
2. | Automobilklub Warszawski II |
<< 4 el. RSMP 1976 - R. Warszawski] | [Strona główna] [Rajdy] | [RSMP 1977] | [2 el. RSMP 1977 - R. Krakowski >> |
[Rajd Stomil 1977 - lista startowa] |