[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1988] [R. Elmot 1988 - wyniki]
Lista startowa: |
||||||
1. | Andrzej Koper Krzysztof Gęborys |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | gr. B | ||
2. | Marian Bublewicz Jacek Wypych |
OKS Stomil Olsztyn Automobilklub Łódzki |
Mazda 323 4WD | kl. A-13 | ||
3. | Marek Sadowski Grzegorz Gac |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 C | kl. A-14 | ||
4. | Mariusz Kostrzak Marcin Augustyn |
Automobilklub Śląski Automobilklub Morski |
Toyota Corolla GT | kl. N-02 | ||
5. | Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
Automobilklub Warszawski | Polonez 1600 C | kl. A-14 | ||
6. | Ryszard Adamek Andrzej Białowąs |
Automobilklub Krakowski | Polonez 2000 | gr. B | ||
8. | Krzysztof Hołowczyc Mirosław Szulc |
OKS Stomil Olsztyn | Polonez 1600 | kl. A-14 | ||
9. | Ryszard Trzciński Maciej Hołuj |
Automobilklub Krakowski | Łada 2105 VFTS | gr. B | ||
10. | Paweł Przybylski Maciej Wisławski |
|
Polonez 1500 Turbo | gr. B | ||
11. | Michał Kulikowski Sławomir Walentynowicz |
SGPiS Warszawa | Łada 2105 MTX | gr. B | ||
12. | Piotr Kufrej Maria "Malina" Wiechowska |
Automobilklub Krakowski | FSO 1500 A | kl. A-14 | ||
14. | Robert Kępka Adam Mazurek |
FSM - Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p Bis | gr. B | ||
15. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | kl. A-14 | ||
16. | Janusz Szerla Marek Oziębło |
FSO Sport - Automobilklub Krakowski | Polonez 1500 Turbo | gr. B | ||
17. | Tomasz Stawowczyk Wojciech Stawowczyk |
Automobilklub Krakowski | Polonez 2000 | gr. B | ||
22. | Marek Gąsecki Tomasz Chmiel |
Automobilklub Morski SGPiS Warszawa |
Łada 2105 VFTS | gr. B | ||
23. | Paweł Budzyń Witold Bieńkowski |
Automobilklub Karkonoski | Ford Escort RS 2000 | gr. B | ||
25. | Bogdan Krachulec Stanisław Niwczyk |
Automobilklub Opolski Automobilklub Cieszyński |
Łada 2105 MTX | gr. B | ||
26. | Jacek Lisicki Dariusz Dekuczyński |
Automobilklub Warszawski | Polonez 2000 | gr. B | ||
27. | Robert Zaremba Robert Trochim |
Automobilklub Dolnośląski | Polonez 2000 | gr. B | ||
28. | Wiesław Szczytyński Jerzy Lityński |
Automobilklub Dolnośląski | Polonez 2000 | gr. B | ||
29. | Piotr Wróbel Wiesław Matras |
Komenda Główna MO | Polonez 1600 | kl. A-14 | ||
30. | Dariusz Poletyło Tomasz Szostak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 | kl. A-14 | ||
31. | Czesław Zadygowicz Wojciech Drausel |
Automobilklub Podlaski | FSO 1500 | kl. A-14 | ||
34. | Robert Gryczyński Klaudiusz Rak |
Automobilklub Śląski | Polonez 1600 | kl. A-14 | ||
35. | Krzysztof Winkowski Mieczysław Sieczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | kl. A-14 | ||
36. | Jan Matłacz Wiesław Kowalski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | kl. A-14 | ||
37. | Zbigniew Więcławek Ryszard Więcławek |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1500 | kl. A-14 | ||
38. | Marek Skrzypkowski Roman Bortkiewicz |
Automobilklub Sudecki | FSO 1600 | kl. A-14 | ||
40. | Piotr Banachowicz Leszek Adamczyk |
Automobilklub Karkonoski | Polonez 1600 | kl. A-14 | ||
41. | Sławomir Szaflicki Sławomir Kaim |
OKS Stomil Olsztyn | Polonez 1600 C | kl. A-14 | ||
42. | Waldemar Doskocz Andrzej Górski |
Automobilklub Śląski | Polonez 1600 | kl. A-14 | ||
43. | Jarosław Paja Magdalena Stolfa-Paja |
Klub Sportowy Maraton Warszawa | FSO 1600 | kl. A-14 | ||
44. | Michał Gąsiewicz Piotr Modrzejewski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | kl. A-14 | ||
45. | Krzysztof Godwod Marek Kaczmarek |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | kl. A-14 | ||
46. | Andrzej Smoliński Krzysztof Gałecki |
Automobilklub Morski | FSO 1500 | kl. A-14 | ||
47. | Jan Kościuszko Janusz Bronikowski |
Automobilklub Karkonoski | Polonez 1600 | kl. A-14 | ||
48. | Krzysztof Gawlik Jerzy Gawlik |
Automobilklub Przemyski | FSO 1500 | kl. A-14 | ||
49. | Krzysztof Łudzeń Janusz Trzop |
Automobilklub Krakowski | FSO 1500 | kl. A-14 | ||
50. | Paweł Petrys Artur Skorupa |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 | kl. A-14 | ||
51. | Marek Flisiński Witold Michalski |
Komenda Główna MO | Polonez 1600 | kl. A-14 | ||
52. | Mirosław Krachulec Marek Kusiak |
Automobilklub Częstochowski | Mazda 323 4WD | kl. A-13 | ||
53. | Wiesław Stec Jerzy Bigos |
Automobilklub Lubelski | Opel Manta 2.0 E | kl. A-13 | ||
55. | Artur Norin Marcin Szostak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1300 | kl. A-12 | ||
56. | Waldemar Kramarz Andrzej Mocie |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1300 | kl. A-12 | ||
57. | Jerzy Dyszy Jerzy Substyk |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
Łada 2105 MTX | kl. A-12 | ||
58. | Stanisław Pawełczak Edward Korta |
Automobilklub Krakowski | Łada 2105 | kl. A-12 | ||
59. | Bogdan Muzyka Wojciech Olczyk |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1300 | kl. A-12 | ||
62. | Adam Nowak Ryszard Cieśla |
Automobilklub Sudecki | Łada 2105 | kl. A-12 | ||
63. | Marek Ryndak Stanisław Bazan |
Klub Sportowy Maraton Warszawa | FSO 1300 | kl. A-12 | ||
64. | Marek Nowacki Wiesław Stróż |
Automobilklub Sudecki Automobilklub Dolnośląski |
Łada 2105 | kl. A-12 | ||
65. | Juraj Csik Janusz Siniarski |
Automobilklub Warszawski | Skoda 130 L MTX | kl. A-12 | ||
67. | Henryk Krystoń Robert Bałtyn |
Automobilklub Karkonoski | FSO 1300 | kl. A-12 | ||
68. | Stanisław Siekierzycki Tomasz Kurelski |
Komenda Główna MO | Polonez 1600 C | kl. A-14 | ||
70. | Robert Herba Andrzej Terej |
|
Polski Fiat 126p 650 | kl. A-11 | ||
71. | Piotr Świeboda Mirosław Knapik |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 650 | kl. A-11 | ||
72. | Marek Gieruszczak Maciej Maciejewski |
Automobilklub Karkonoski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||
73. | Andrzej Kuńczik Dariusz Pieńkowski |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||
74. | Krzysztof Kilka Stanisław Kilka |
Automobilklub Tarnogórski | Polski Fiat 126p 650 | kl. A-11 | ||
75. | Zbigniew Łacisz Tadeusz Burkacki |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Śląski |
Polski Fiat 126p 650 | kl. A-11 | ||
76. | Leszek Bronclik Marek Skrobot |
Automobilklub Karkonoski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||
77. | Andrzej Buziuk Wojciech Szczodrowski |
Automobilklub Karkonoski | Polski Fiat 126p 650 | kl. A-11 | ||
78. | Piotr Kozłowiecki Mariusz Michalski |
Automobilklub Karkonoski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||
79. | Grzegorz Smoleń T. Orasiński |
Automobilklub Sudecki | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||
81. | Witold Smolarczyk Zbigniew Skrętkowicz |
Automobilklub Tarnogórski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||
82. | Wojciech Śmiechowski Urszula Nowak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||
83. | Wojciech Madurowicz Juliusz Biliński |
Automobilklub Zabrzański | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||
84. | Jacek Lis Paweł Wójtowicz |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||
86. | Bohdan Leśniak Dariusz Płudowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||
87. | Andrzej Knapczyński Piotr Kuprewicz |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||
88. | Ryszard Plucha Olgierd Halicki |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||
89. | Aleksander Konarzewski Marek Melwiński |
BKM Bydgoszcz | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||
90. | Włodzimierz Skrodzki Piotr Pudłowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||
91. | Marek Zech Piotr Ognik |
Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||
93. | Janusz Makówka Marcin Łopot |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | kl. N-02 | ||
95. | Krzysztof Skalski Hubert Tępiński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | kl. N-02 | ||
96. | Andrzej Chojnacki Jolanta Cieślak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
Polski Fiat 125p 1500 | kl. N-02 | ||
97. | Bartłomiej Baniowski Piotr Łopata |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | kl. N-02 | ||
101. | Eligiusz Klemm Tadeusz Skiba |
OKS Stomil Olsztyn | FSO 1500 | kl. N-02 | ||
102. | Adam Gajek Sławomir Kazimierczak |
OKS Stomil Olsztyn | FSO 1500 | kl. N-02 | ||
104. | Krzysztof Koczur Tadeusz Gasiński |
FSM - BKM Bielsko-Biała | Polski Fiat 126p Bis | kl. N-01 | ||
105. | Włodzimierz Pawluczuk Krzysztof Duniec |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
106. | Krzysztof Geritz Dariusz Górecki |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
107. | Leszek Kozieł Arkadiusz Goryl |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
108. | Henryk Rejza Zdzisław Rejza |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
110. | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
111. | Piotr Cekiera Gloria Kossak |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
112. | Bogdan Ślęga Piotr Lelakowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
113. | Paweł Grześkowiak Paweł Zawadziński |
SGPiS Warszawa Automobilklub Warszawski |
Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
114. | Krzysztof Żelechowski Jarosław Górny |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
116. | Tadeusz Kubielski Waldemar Kowalski |
Automobilklub Sieradzki | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
117. | Mariusz Ficoń Jacek Mleczko |
BKM Bielsko-Biała Automobilklub Beskidzki |
Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
118. | Marcin Straszak Andrzej Wyrożemski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
119. | Robert Hałubek Piotr Namysłowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
120. | Jerzy Skadorwa Robert Skadorwa |
Automobilklub Karkonoski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 |
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1988] [R. Elmot 1988 - wyniki]