<< 7 i 8 el. GSMP 1999 - Bieszczadzki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 2000] [3 i 4 el. GSMP 2000 - Bieszczadzki W. G. >>


29-30.04.2000 Wyścig Górski "Góra św. Anny" - 1 i 2 eliminacja GSMP

Trasa: Zdzieszowice - Góra św. Anny
Długość trasy: 3,75 km
Pogoda: bardzo ciepło

1 eliminacja GSMP:
1. Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski PRC Argo-Alfa Romeo 1. m. w gr. CN+C3 3:47,259
2. Lech Koraszewski Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski Audi S2 1. m. w gr. H
kl. H+2000
3:53,562
3. Paweł Dytko Automobilklub Opolski Mitsubishi Lancer Evo V 1. m. w gr. N
kl. N+2000
3:58,529
4. Jan Kościuszko Chłopskie Jadło Racing Team - Automobilklub Krakowski Mitsubishi Lancer Evo IV 1. m. w gr. A
kl. A+2000
4:01,288
5. Jarosław Hebzda Automobilklub Małopolski Opel Calibra 2. m. w gr. H
kl. H+2000
4:09,040
6. Grzegorz Duda Automobilklub Małopolski Nissan Sunny GTi-R 2. m. w gr. N
kl. N+2000
4:11,204
7. Tomasz Mikołajczyk Vital Auto Racing Team - Automobilklub Polski Ford Escort RS Cosworth 2. m. w gr. A
kl. A+2000
4:11.235
8. Piotr Dytko Automobilklub Wielka Sowa Mitsubishi Lancer Evo IV 3. m. w gr. N
kl. N+2000
4:12,425
9. Michał Gołębiowski Automobilklub Krakowski Renault Clio Williams 4. m. w gr. N
1. m. w kl. N-2000
4:13,490
10. Michał Uliarczyk Automobilklub Śląski Peugeot 306 S16 5. m. w gr. N
2. m. w kl. N-2000
4:15,399
11. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio 16 S 3. m. w gr. A
1. m. w kl. A-2000
 
12. Dariusz Maciejczyk Automobilklub Małopolski Opel Astra 6. m. w gr. N
3. m. w kl. N-2000
 
13. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Alfa Romeo 156 4. m. w gr. A
1. m. w kl. A-PAR
 
14. Jarosław Paja Automobilklub Kielecki Renault Megane 3. m. w gr. H
1. m. w kl. H-2000
 
15. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski Renault Megane 4. m. w gr. H
2. m. w kl. H-2000
 
16. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Megane 5. m. w gr. H
3. m. w kl. H-2000
 
17. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort 5. m. w gr. A
2. m. w kl. A-2000
 
18. Piotr Kaźmierczak Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski Alfa Romeo 156 6. m. w gr. A
2. m. w kl. A-PAR
 
19. Janusz Jania Automobilklub Krakowski Peugeot 205 6. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1600
 
20. Łukasz Cybulko Automobilklub Podlaski Peugeot 106 7. m. w gr. N
1. m. w kl. N-1600
 
21. Maciej Kluczka Automobilklub Opolski Volkswagen Golf 7. m. w gr. H
4. m. w kl. H-2000
 
22. Michał Kunicki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 8. m. w gr. H
2. m. w kl. H-1600
 
23. Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 7. m. w gr. A
1. m. w kl. A-1150
 
24. Marcin Ślązok Automobilklub Śląski Skoda Felicia 8. m. w gr. A
1. m. w kl. A-1600
 
25. Tomasz Chamielec Automobilklub Opolski Renault Clio 8. m. w gr. N
4. m. w kl. N-2000
 
26. Arkadiusz Pałosz Automobilklub Śląski Peugeot 205 9. m. w gr. H
5. m. w kl. H-2000
 
27. Janusz Damentko Automobilklub Orski Volkswagen Scirocco GTi 10. m. w gr. H
3. m. w kl. H-1600
 
28. Paweł Kamiński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 11. m. w gr. H
4. m. w kl. H-1600
 
29. Dominik Durczok Automobilklub Śląski Suzuki Swift 9. m. w gr. N
2. m. w kl. N-1600
 
30. Mariusz Borczyk Automobilklub Małopolski Fiat 12. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1150
 

31.

Igor Tomasiak Automobilklub Śląski   10. m. w gr. N
5. m. w kl. N-2000
 

32.

Aleksander Opioła Automobilklub Małopolski   13. m. w gr. H
2. m. w kl. H-1150
 
33. Piotr Baran Automobilklub Śląski Citroen AX 14. m. w gr. H
5. m. w kl. H-1600
 

34.

Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa   9. m. w gr. A
2. m. w kl. A-1150
 
35. Mirosław Giziński Statoil Racing Team - Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento 11. m. w gr. N
1. m. w kl. N-1150
 

36.

Adam Partyka Automobilklub Małopolski   10. m. w gr. A
3. m. w kl. A-2000
 
37. Krzysztof Tobiasz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 12. m. w gr. N
2. m. w kl. N-1150
 

38.

Robert Halicki Automobilklub Opolski   15. m. w gr. H
3. m. w kl. H-1150
 
39. Adam Krysiak Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento 13. m. w gr. N
3. m. w kl. N-1150
 

40.

Andrzej Michalik Chłopskie Jadło Racing Team - Moto Car 93 Rzeszów   11. m. w gr. A
3. m. w kl. A-1150
 

41.

Marek Gaciarz Automobilklub Śląski   16. m. w gr. H
kl. H+2000
 
42. Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 14. m. w gr. N
4. m. w kl. N-1150
 

43.

Robert Kus Automobilklub Krakowski   12. m. w gr. A
4. m. w kl. A-1150
 
44. Michał Syroka Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 15. m. w gr. N
5. m. w kl. N-1150
 

45.

Paweł Hildebrański Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 16. m. w gr. N
6. m. w kl. N-1150
 

46.

Marek Ryndak Moto Car 93 Rzeszów   17. m. w gr. H
4. m. w kl. H-1150
 

47.

Mirosław Drożdż Automobilklub Rzeszowski   13. m. w gr. A
5. m. w kl. A-1150
 

48.

Filip Janeczek Automobilklub Krakowski   18. m. w gr. H
5. m. w kl. H-1150
 
49. Bartosz Gruszczyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa   17. m. w gr. N
7. m. w kl. N-1150
 
50. Krzysztof Żukowski Automobilklub Małopolski   19. m. w gr. H
6. m. w kl. H-1150
 
51. Witold Szybowski Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski Alfa Romeo 156 14. m. w gr. A
3. m. w kl. A-PAR
 
52. Paweł Biernat Automobilklub Opolski   18. m. w gr. N
8. m. w kl. N-1150
 
53. Jarosław Olak Automobilklub Polski   19. m. w gr. N
9. m. w kl. N-1150
 
54. Tomasz Seredyński Automobilklub Krakowski   20. m. w gr. N
10. m. w kl. N-1150
 
55. Andrzej Wróbel Automobilklub Opolski   20. m. w gr. H
7. m. w kl. H-1150
 
56. Witold Wilk Automobilklub Małopolski Polski Fiat 126p 21. m. w gr. H
1. m. w kl. H-126p
 
57. Jakub Wdowiak Automobilklub Opolski Polski Fiat 126p 22. m. w gr. H
2. m. w kl. H-126p
 
58. Marek Mateja Automobilklub Śląski Renault 5 23. m. w gr. H
6. m. w kl. H-1600
 
59. Tomasz Bielanów Automobilklub Dolnośląski   21. m. w gr. N
3. m. w kl. N-1600
 
60. Marcin Gaciarz Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 24. m. w gr. H
3. m. w kl. H-126p
 
61. Bartłomiej Górajczyk Automobilklub Śląski   25. m. w gr. H
7. m. w kl. H-1600
 
Nie sklasyfikowani:
  Marek Kozłowski Automobilklub Lubelski Subaru Impreza kl. H+2000  
  Robert Romuzga Automobilklub Podkarpacki Fiat Cinquecento kl. N-1150  
  Maciej Kosil Autoklub Rzemieślnik Warszawa   kl. N-1150  
  Tomasz Wachnicki Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski   kl. H-1150  
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:
1. Statoil Racing Team 10 pkt.
2. Chłopskie Jadło Racing Team 5 pkt.
3. Vital Auto Racing Team 2 pkt.
Wystartowało 65 zawodników, sklasyfikowano 61.
 
2 eliminacja GSMP:
1. Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski PRC Argo-Alfa Romeo 1. m. w gr. CN+C3 3:50,869
2. Paweł Dytko Automobilklub Opolski Mitsubishi Lancer Evo V 1. m. w gr. N
kl. N+2000
3:56,592
3. Lech Koraszewski Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski Audi S2 1. m. w gr. H
kl. H+2000
3:59,074
4. Jan Kościuszko Chłopskie Jadło Racing Team - Automobilklub Krakowski Mitsubishi Lancer Evo IV 1. m. w gr. A
kl. A+2000
4:02,238
5. Tomasz Mikołajczyk Vital Auto Racing Team - Automobilklub Polski Ford Escort RS Cosworth 2. m. w gr. A
kl. A+2000
4:03,390
6. Piotr Dytko Automobilklub Wielka Sowa Mitsubishi Lancer Evo IV 2. m. w gr. N
kl. N+2000
4:05,671
7. Jarosław Hebzda Automobilklub Małopolski Opel Calibra 2. m. w gr. H
kl. H+2000
4:05,703
8. Grzegorz Duda Automobilklub Małopolski Nissan Sunny GTi-R 3. m. w gr. N
kl. N+2000
4:09,824
9. Michał Uliarczyk Automobilklub Śląski Peugeot 306 S16 4. m. w gr. N
1. m. w kl. N-2000
4:10,506
10. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Alfa Romeo 156 3. m. w gr. A
1. m. w kl. A-PAR
4:11,047
11. Michał Gołębiowski Automobilklub Krakowski Renault Clio Williams 5. m. w gr. N
2. m. w kl. N-2000
 
12. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio 16 S 4. m. w gr. A
1. m. w kl. A-2000
 
13. Marek Kozłowski Automobilklub Lubelski Subaru Impreza 3. m. w gr. H
kl. H+2000
 
14. Piotr Kaźmierczak Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski Alfa Romeo 156 5. m. w gr. A
2. m. w kl. A-PAR
 
15. Dariusz Maciejczyk Automobilklub Małopolski Opel Astra 6. m. w gr. N
3. m. w kl. N-2000
 
16. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Alfa Romeo 156 6. m. w gr. A
3. m. w kl. A-PAR
 
17. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski Renault Megane 4. m. w gr. H
1. m. w kl. H-2000
 
18. Jarosław Paja Automobilklub Kielecki Renault Megane 5. m. w gr. H
2. m. w kl. H-2000
 
19. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort 7. m. w gr. A
2. m. w kl. A-2000
 
20. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Megane 6. m. w gr. H
3. m. w kl. H-2000
 
21. Łukasz Cybulko Automobilklub Podlaski Peugeot 106 7. m. w gr. N
1. m. w kl. N-1600
 
22. Janusz Damentko Automobilklub Orski Volkswagen Scirocco GTi 7. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1600
 
23. Arkadiusz Pałosz Automobilklub Śląski Peugeot 205 8. m. w gr. H
4. m. w kl. H-2000
 
24. Janusz Jania Automobilklub Krakowski Peugeot 205 9. m. w gr. H
2. m. w kl. H-1600
 

25.

Marek Gaciarz Automobilklub Śląski   10. m. w gr. H
kl. H+2000
 
26. Marcin Ślązok Automobilklub Śląski Skoda Felicia 8. m. w gr. A
1. m. w kl. A-1600
 
27. Paweł Kamiński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 11. m. w gr. H
3. m. w kl. H-1600
 
28. Dominik Durczok Automobilklub Śląski Suzuki Swift 8. m. w gr. N
2. m. w kl. N-1600
 
29. Piotr Baran Automobilklub Śląski Citroen AX 12. m. w gr. H
4. m. w kl. H-1600
 
30. Mariusz Borczyk Automobilklub Małopolski Fiat 13. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1150
 
31. Maciej Kluczka Automobilklub Opolski Volkswagen Golf 14. m. w gr. H
5. m. w kl. H-2000
 

32.

Adam Partyka Automobilklub Małopolski   9. m. w gr. A
3. m. w kl. A-2000
 
33. Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 10. m. w gr. A
1. m. w kl. A-1150
 

34.

Aleksander Opioła Automobilklub Małopolski   15. m. w gr. H
2. m. w kl. H-1150
 

35.

Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa   11. m. w gr. A
2. m. w kl. A-1150
 
36. Michał Kunicki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 16. m. w gr. H
5. m. w kl. H-1600
 
37. Mirosław Giziński Statoil Racing Team - Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento 9. m. w gr. N
1. m. w kl. N-1150
 

38.

Robert Halicki Automobilklub Opolski   17. m. w gr. H
3. m. w kl. H-1150
 

39.

Andrzej Michalik Chłopskie Jadło Racing Team - Moto Car 93 Rzeszów   12. m. w gr. A
3. m. w kl. A-1150
 

40.

Krzysztof Żukowski Automobilklub Małopolski   18. m. w gr. H
4. m. w kl. H-1150
 
41. Paweł Hildebrański Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 10. m. w gr. N
2. m. w kl. N-1150
 

42.

Witold Szybowski Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski Alfa Romeo 156 13. m. w gr. A
4. m. w kl. A-PAR
 
43. Robert Romuzga Automobilklub Podkarpacki Fiat Cinquecento 11. m. w gr. N
3. m. w kl. N-1150
 
44. Adam Krysiak Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento 12. m. w gr. N
4. m. w kl. N-1150
 

45.

Mirosław Drożdż Automobilklub Rzeszowski   14. m. w gr. A
4. m. w kl. A-1150
 

46.

Robert Kus Automobilklub Krakowski   15. m. w gr. A
5. m. w kl. A-1150
 
47. Krzysztof Tobiasz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 13. m. w gr. N
5. m. w kl. N-1150
 

48.

Andrzej Wróbel Automobilklub Opolski   19. m. w gr. H
5. m. w kl. H-1150
 

49.

Marcin Bełtowski Automobilklub Krakowski   16. m. w gr. A
2. m. w kl. A-1600
 

50.

Michał Syroka Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 14. m. w gr. N
6. m. w kl. N-1150
 
51. Bartosz Gruszczyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa   15. m. w gr. N
7. m. w kl. N-1150
 
52. Paweł Biernat Automobilklub Opolski   16. m. w gr. N
8. m. w kl. N-1150
 
53. Tomasz Seredyński Automobilklub Krakowski   17. m. w gr. N
9. m. w kl. N-1150
 
54. Filip Janeczek Automobilklub Krakowski   20. m. w gr. H
6. m. w kl. H-1150
 
55. Jarosław Olak Automobilklub Polski   18. m. w gr. N
10. m. w kl. N-1150
 
56. Tomasz Wachnicki Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski   21. m. w gr. H
7. m. w kl. H-1150
 
57. Maciej Kosil Autoklub Rzemieślnik Warszawa   19. m. w gr. N
11. m. w kl. N-1150
 
58. Jakub Wdowiak Automobilklub Opolski Polski Fiat 126p 22. m. w gr. H
1. m. w kl. H-126p
 
59. Witold Wilk Automobilklub Małopolski Polski Fiat 126p 23. m. w gr. H
2. m. w kl. H-126p
 
60. Marcin Gaciarz Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 24. m. w gr. H
3. m. w kl. H-126p
 
Wykluczony:
  Igor Tomasiak Automobilklub Śląski   kl. N-2000  
Nie sklasyfikowani:
  Tomasz Chamielec Automobilklub Opolski Renault Clio kl. N-2000  
  Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento kl. N-1150  
  Marek Mateja Automobilklub Śląski Renault 5 kl. H-1600  
  Bartłomiej Górajczyk Automobilklub Śląski   kl. H-1600  
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:
1. Statoil Racing Team 10 pkt.
2. Chłopskie Jadło Racing Team 5 pkt.
Wystartowało 65 zawodników, sklasyfikowano 60.

<< 7 i 8 el. GSMP 1999 - Bieszczadzki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 2000] [3 i 4 el. GSMP 2000 - Bieszczadzki W. G. >>