<< 5 i 6 el. GSMP 2000 - GP Sopot] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 2000] [1 i 2 el. GSMP 2001 - G. św. Anny >>


9-10.09.2000 - 23. Bieszczadzki Wyścig Górski - 7 i 8 eliminacja GSMP

Trasa: Załuż - Tyrawa Wołoska

7 eliminacja GSMP:

1.

Robert Podolski Automobilklub Kielecki Eufra 391 1. m. w gr. E
1. m. w kl. E-F3
5:10,353

2.

Jan Kościuszko Chłopskie Jadło Racing Team - Automobilklub Krakowski Toyota Celica GT-Four 1. m. w gr. A
kl. A+2000
5:21,902

3.

Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski PRC Argo-Alfa Romeo 1. m. w gr. CN+C3 5:24,952

4.

Piotr Bednarek Automobilklub Kielecki BMW M3 E36 GTR 1. m. w gr. H
kl. H+2000
5:25,907

5.

Tomasz Witkowicz Automobilklub Częstochowski Estonia 25-Łada 2. m. w gr. E
1. m. w kl. E-1600
5:31,847

6.

Michał Gil Automobilklub Kielecki Estonia 21-Łada 3. m. w gr. E
2. m. w kl. E-1600
5:33,158

7.

Lech Koraszewski Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski Audi S2 2. m. w gr. H
kl. H+2000
 

8.

Mariusz Stec Automobilklub Lubelski Mitsubishi Galant 3. m. w gr. H
kl. H+2000
 

9.

Marek Kozłowski Automobilklub Lubelski Subaru Impreza 4. m. w gr. H
kl. H+2000
 
10. Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Honda Integra 5. m. w gr. H
1. m. w kl. H-2000
 
11. Tomasz Mikołajczyk Vital Auto Racing Team - Automobilklub Polski Ford Escort RS Cosworth 2. m. w gr. A
kl. A+2000
 
12. Wiesław Stec Automobilklub Lubelski Mitsubishi Lancer Evo 1. m. w gr. N
kl. N+2000
 
13. Paweł Dytko Automobilklub Opolski Mitsubishi Lancer Evo 2. m. w gr. N
kl. N+2000
 
14. Grzegorz Duda Automobilklub Małopolski Nissan Sunny GTi-R 3. m. w gr. N
kl. N+2000
 
15. Marcin Laskowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 106 6. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1600
 
16. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski Alfa Romeo 156 3. m. w gr. A
1. m. w kl. A-PAR
 
17. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort 4. m. w gr. A
1. m. w kl. A-2000
 
18. Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski Alfa Romeo 156 5. m. w gr. A
2. m. w kl. A-PAR
 
19. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Alfa Romeo 156 6. m. w gr. A
3. m. w kl. A-PAR
 
20. Hubert Massalski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Skoda Felicia 7. m. w gr. H
2. m. w kl. H-1600
 
21. Michał Kunicki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 8. m. w gr. H
3. m. w kl. H-1600
 

22.

Marek Gaciarz Automobilklub Śląski   9. m. w gr. H
kl. H+2000
 
23. Jarosław Paja Automobilklub Kielecki Renault Megane 10. m. w gr. H
2. m. w kl. H-2000
 
24. Paweł Kamiński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 11. m. w gr. H
4. m. w kl. H-1600
 
25. Witold Szybowski Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski Alfa Romeo 156 7. m. w gr. A
4. m. w kl. A-PAR
 
26. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio 16 S 8. m. w gr. A
2. m. w kl. A-2000
 
27. Janusz Jania Automobilklub Krakowski Peugeot 205 12. m. w gr. H
5. m. w kl. H-1600
 

28.

Michał Szerla Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski   9. m. w gr. A
1. m. w kl. A-1150
 
29. Tomasz Chamielec Automobilklub Opolski Renault Clio 4. m. w gr. N
1. m. w kl. N-2000
 
30. Mirosław Gąsecki Automobilklub Orski   10. m. w gr. A
2. m. w kl. A-1150
 
31. Andrzej Michalik Chłopskie Jadło Racing Team - Moto Car 93 Rzeszów   11. m. w gr. A
3. m. w kl. A-1150
 
32. Robert Halicki Automobilklub Opolski   13. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1150
 
33. Artur Przęczek Automobilklub Orski   14. m. w gr. H
6. m. w kl. H-1600
 
34. Mirosław Drożdż Automobilklub Rzeszowski   12. m. w gr. A
4. m. w kl. A-1150
 
35. Robert Kus Automobilklub Krakowski   15. m. w gr. H
2. m. w kl. H-1150
 
36. Piotr Sapko Automobilklub Krakowski   13. m. w gr. A
5. m. w kl. A-1150
 
37. Mirosław Giziński Statoil Racing Team - Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento 5. m. w gr. N
1. m. w kl. N-1150
 
38. Krzysztof Tobiasz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 6. m. w gr. N
2. m. w kl. N-1150
 
39. Andrzej Wróbel Automobilklub Opolski   16. m. w gr. H
3. m. w kl. H-1150
 
40. Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 7. m. w gr. N
3. m. w kl. N-1150
 
41. Robert Romuzga Automobilklub Podkarpacki Fiat Cinquecento 8. m. w gr. N
4. m. w kl. N-1150
 
42. Bartłomiej Steinhof Automobilklub Krakowski Fiat Cinquecento 9. m. w gr. N
5. m. w kl. N-1150
 
43. Mariusz Borczyk Automobilklub Małopolski   17. m. w gr. H
4. m. w kl. H-1150
 
44. Marcin Gaciarz Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 18. m. w gr. H
1. m. w kl. H-126p
 
Wykluczony:
  Janusz Damentko Automobilklub Orski Volkswagen Scirocco GTi kl. H-1600  
Nie sklasyfikowani:
  Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento kl. A-1150  
  Marek Mateja Automobilklub Śląski Renault 5 kl. H-1600  
  Aleksander Opioła Automobilklub Małopolski   kl. H-1150  
  Witold Wilk Automobilklub Małopolski Polski Fiat 126p kl. H-126p  
  Filip Janeczek Automobilklub Krakowski   kl. H-1150  
  Wit Wawrzycki Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski   kl. H-1150  
  Maciej Kuczma Automobilklub Małopolski   kl. A-1150  
  Andrzej Słota Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift kl. A-1150  
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:
1. Vital Auto Racing Team 12 pkt.
2. Statoil Racing Team 6 pkt.
2. Chłopskie Jadło Racing Team 6 pkt.
Wystartowało 53 zawodników, sklasyfikowano 44.
 
8 eliminacja GSMP:

1.

Robert Podolski Automobilklub Kielecki Eufra 391 1. m. w gr. E
1. m. w kl. E-F3
5:09,646

2.

Piotr Bednarek Automobilklub Kielecki BMW M3 E36 GTR 1. m. w gr. H
kl. H+2000
5:21,492

3.

Jan Kościuszko Chłopskie Jadło Racing Team - Automobilklub Krakowski Toyota Celica GT-Four 1. m. w gr. A
kl. A+2000
5:22,908

4.

Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski PRC Argo-Alfa Romeo 1. m. w gr. CN+C3 5:24,217

5.

Michał Gil Automobilklub Kielecki Estonia 21-Łada 2. m. w gr. E
1. m. w kl. E-1600
5:27,214

6.

Tomasz Witkowicz Automobilklub Częstochowski Estonia 25-Łada 3. m. w gr. E
2. m. w kl. E-1600
5:30,142

7.

Lech Koraszewski Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski Audi S2 2. m. w gr. H
kl. H+2000
 

8.

Mariusz Stec Automobilklub Lubelski Mitsubishi Galant 3. m. w gr. H
kl. H+2000
 

9.

Marek Kozłowski Automobilklub Lubelski Subaru Impreza 4. m. w gr. H
kl. H+2000
 
10. Wiesław Stec Automobilklub Lubelski Mitsubishi Lancer Evo 1. m. w gr. N
kl. N+2000
 
11. Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Honda Integra 5. m. w gr. H
1. m. w kl. H-2000
 
12. Paweł Dytko Automobilklub Opolski Mitsubishi Lancer Evo 2. m. w gr. N
kl. N+2000
 
13. Tomasz Mikołajczyk Vital Auto Racing Team - Automobilklub Polski Ford Escort RS Cosworth 2. m. w gr. A
kl. A+2000
 
14. Marcin Laskowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 106 6. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1600
 
15. Grzegorz Duda Automobilklub Małopolski Nissan Sunny GTi-R 3. m. w gr. N
kl. N+2000
 
16. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort 3. m. w gr. A
1. m. w kl. A-2000
 
17. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski Alfa Romeo 156 4. m. w gr. A
1. m. w kl. A-PAR
 
18. Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski Alfa Romeo 156 5. m. w gr. A
2. m. w kl. A-PAR
 
19. Janusz Damentko Automobilklub Orski Volkswagen Scirocco GTi 7. m. w gr. H
2. m. w kl. H-1600
 
20. Hubert Massalski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Skoda Felicia 8. m. w gr. H
3. m. w kl. H-1600
 
21. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Alfa Romeo 156 6. m. w gr. A
3. m. w kl. A-PAR
 
22. Michał Kunicki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 9. m. w gr. H
4. m. w kl. H-1600
 
23. Wit Wawrzycki Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski   10. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1150
 
24. Marek Gaciarz Automobilklub Śląski   11. m. w gr. H
kl. H+2000
 
25. Witold Szybowski Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski Alfa Romeo 156 7. m. w gr. A
4. m. w kl. A-PAR
 
26. Jarosław Paja Automobilklub Kielecki Renault Megane 12. m. w gr. H
2. m. w kl. H-2000
 
27. Paweł Kamiński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 13. m. w gr. H
5. m. w kl. H-1600
 

28.

Janusz Jania Automobilklub Krakowski Peugeot 205 14. m. w gr. H
6. m. w kl. H-1600
 
29. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio 16 S 8. m. w gr. A
2. m. w kl. A-2000
 
30. Tomasz Chamielec Automobilklub Opolski Renault Clio 4. m. w gr. N
1. m. w kl. N-2000
 
31. Leszek Gontarz Automobilklub Orski Toyota Corolla 15. m. w gr. H
7. m. w kl. H-1600
 
32. Michał Szerla Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski   9. m. w gr. A
1. m. w kl. A-1150
 
33. Robert Kus Automobilklub Krakowski   16. m. w gr. H
2. m. w kl. H-1150
 
34. Mirosław Gąsecki Automobilklub Orski   10. m. w gr. A
2. m. w kl. A-1150
 
35. Robert Halicki Automobilklub Opolski   17. m. w gr. H
3. m. w kl. H-1150
 
36. Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 11. m. w gr. A
3. m. w kl. A-1150
 
37. Mirosław Drożdż Automobilklub Rzeszowski   12. m. w gr. A
4. m. w kl. A-1150
 
38. Aleksander Opioła Automobilklub Małopolski   18. m. w gr. H
4. m. w kl. H-1150
 
39. Piotr Sapko Automobilklub Krakowski   13. m. w gr. A
5. m. w kl. A-1150
 
40. Krzysztof Tobiasz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 5. m. w gr. N
1. m. w kl. N-1150
 
41. Mirosław Giziński Statoil Racing Team - Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento 6. m. w gr. N
2. m. w kl. N-1150
 
42. Andrzej Michalik Chłopskie Jadło Racing Team - Moto Car 93 Rzeszów   14. m. w gr. A
6. m. w kl. A-1150
 
43. Andrzej Wróbel Automobilklub Opolski   19. m. w gr. H
5. m. w kl. H-1150
 
44. Robert Romuzga Automobilklub Podkarpacki Fiat Cinquecento 7. m. w gr. N
3. m. w kl. N-1150
 
45. Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 8. m. w gr. N
4. m. w kl. N-1150
 

46.

Andrzej Słota Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 15. m. w gr. A
7. m. w kl. A-1150
 
47. Bartłomiej Steinhof Automobilklub Krakowski Fiat Cinquecento 9. m. w gr. N
5. m. w kl. N-1150
 

48.

Marcin Gaciarz Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 20. m. w gr. H
1. m. w kl. H-126p
 
Nie sklasyfikowani:
  Witold Wilk Automobilklub Małopolski Polski Fiat 126p kl. H-126p  
  Mariusz Borczyk Automobilklub Małopolski   kl. H-1150  
  Maciej Kuczma Automobilklub Małopolski   kl. A-1150  
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:
1. Vital Auto Racing Team 21 pkt.
2. Statoil Racing Team 4 pkt.
3. Chłopskie Jadło Racing Team 3 pkt.
Wystartowało 51 zawodników, sklasyfikowano 48.

<< 5 i 6 el. GSMP 2000 - GP Sopot] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 2000] [1 i 2 el. GSMP 2001 - G. św. Anny >>