<< 3 i 4 el. GSMP 2000 - 22. Bieszczadzki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 2000] [7 i 8 el. GSMP 2000 - 23. Bieszczadzki W. G. >>


8-9.07.2000 - 3. Wyścig Górski "Grand Prix Sopot" - 5 i 6 eliminacja GSMP

Długość trasy: 3,050 km

5 eliminacja GSMP:
1. Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski PRC Argo-Alfa Romeo 1. m. w gr. CN+C3 3:07,662
2. Paweł Dytko Automobilklub Opolski Mitsubishi Lancer Evo V 1. m. w gr. N
kl. N+2000
3:07,941
3. Wiesław Stec Automobilklub Lubelski Mitsubishi Lancer Evo III 2. m. w gr. N
kl. N+2000
3:10,587
4. Jan Kościuszko Chłopskie Jadło Racing Team - Automobilklub Krakowski Mitsubishi Lancer Evo IV 1. m. w gr. A
kl. A+2000
3:11,912
5. Mariusz Stec Automobilklub Lubelski Mitsubishi Galant 1. m. w gr. H
kl. H+2000
3:14,377
6. Mariusz Kostrzak Autoklub Rzemieślnik Warszawa BMW M3 E36 2. m. w gr. H
kl. H+2000
3:14,873
7. Tomasz Mikołajczyk Vital Auto Racing Team - Automobilklub Polski Ford Escort RS Cosworth 2. m. w gr. A
kl. A+2000
 
8. Grzegorz Duda Automobilklub Małopolski Nissan Sunny GTi-R 3. m. w gr. N
kl. N+2000
 
9. Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Honda Integra 3. m. w gr. H
1. m. w kl. H-2000
 

10.

Marek Kozłowski Automobilklub Lubelski Subaru Impreza 4. m. w gr. H
kl. H+2000
 
11. Maciej Kołomyjski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Alfa Romeo 156 3. m. w gr. A
1. m. w kl. A-PAR
 
12. Lech Koraszewski Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski Audi S2 5. m. w gr. H
kl. H+2000
 
13. Piotr Dytko Automobilklub Wielka Sowa Mitsubishi Lancer Evo 4. m. w gr. N
kl. N+2000
 
14. Piotr Zaleski Automobilklub Orski   6. m. w gr. H
kl. H+2000
 
15. Wojciech Myszkier Automobilklub Wielkopolski   7. m. w gr. H
kl. H+2000
 
16. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio 16 S 4. m. w gr. A
1. m. w kl. A-2000
 
17. Zdzisław Ulkowski Automobilklub Orski Volkswagen Golf 8. m. w gr. H
2. m. w kl. H-2000
 
18. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Alfa Romeo 156 5. m. w gr. A
2. m. w kl. A-PAR
 
19. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski Renault Megane 9. m. w gr. H
3. m. w kl. H-2000
 
20. Dariusz Maciejczyk Automobilklub Małopolski Opel Astra 5. m. w gr. N
1. m. w kl. N-2000
 
21. Karol Falk Automobilklub Orski Volkswagen Golf 10. m. w gr. H
4. m. w kl. H-2000
 
22. Łukasz Cybulko Automobilklub Podlaski Peugeot 106 6. m. w gr. N
1. m. w kl. N-1600
 

23.

Marek Glier Automobilklub Polski   7. m. w gr. N
2. m. w kl. N-2000
 
24. Michał Kunicki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 11. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1600
 
25. Piotr Kaźmierczak Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski Alfa Romeo 156 6. m. w gr. A
3. m. w kl. A-PAR
 

26.

Wit Wawrzycki Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski   12. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1150
 
27. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort 7. m. w gr. A
2. m. w kl. A-2000
 
28. Arkadiusz Pałosz Automobilklub Śląski Peugeot 205 13. m. w gr. H
5. m. w kl. H-2000
 
29. Marcin Śliwiński Automobilklub Orski   14. m. w gr. H
kl. H+2000
 
30. Włodzimierz Groblewski Automobilklub Orski   8. m. w gr. A
1. m. w kl. A-1600
 
31. Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 9. m. w gr. A
1. m. w kl. A-1150
 
32. Maciej Kluczka Automobilklub Opolski Volkswagen Golf 15. m. w gr. H
6. m. w kl. H-2000
 
33. Tomasz Chamielec Automobilklub Opolski Renault Clio 8. m. w gr. N
3. m. w kl. N-2000
 
34. Kamil Lewandowski Automobilklub Orski   16. m. w gr. H
7. m. w kl. H-2000
 
35. Witold Szybowski Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski Alfa Romeo 156 10. m. w gr. A
4. m. w kl. A-PAR
 
36. Jarosław Paja Automobilklub Kielecki Renault Megane 17. m. w gr. H
8. m. w kl. H-2000
 
37. Jakub Kaczyński Automobilklub Orski Renault Clio 18. m. w gr. H
9. m. w kl. H-2000
 

38.

Andrzej Michalik Chłopskie Jadło Racing Team - Moto Car 93 Rzeszów   11. m. w gr. A
2. m. w kl. A-1150
 
39. Janusz Damentko Automobilklub Orski Volkswagen Scirocco GTi 19. m. w gr. H
2. m. w kl. H-1600
 
40. Paweł Kamiński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 20. m. w gr. H
3. m. w kl. H-1600
 
41. Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa   12. m. w gr. A
3. m. w kl. A-2000
 
42. Mirosław Gąsecki Automobilklub Orski   13. m. w gr. A
3. m. w kl. A-1150
 
43. Mirosław Drożdż Automobilklub Rzeszowski   14. m. w gr. A
4. m. w kl. A-1150
 
44. Robert Kus Automobilklub Krakowski   21. m. w gr. H
2. m. w kl. H-1150
 
45. Andrzej Słota Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 22. m. w gr. H
4. m. w kl. H-1600
 
46. Jacek Żołądź Automobilklub Podkarpacki Peugeot 106 9. m. w gr. N
2. m. w kl. N-1600
 
47. Paweł Stefanicki Automobilklub Orski Fiat Cinquecento 10. m. w gr. N
1. m. w kl. N-1150
 

48.

Krzysztof Żukowski Automobilklub Małopolski   23. m. w gr. H
3. m. w kl. H-1150
 
49. Krzysztof Tobiasz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 11. m. w gr. N
2. m. w kl. N-1150
 
50. Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 12. m. w gr. N
3. m. w kl. N-1150
 
51. Robert Romuzga Automobilklub Podkarpacki Fiat Cinquecento 13. m. w gr. N
4. m. w kl. N-1150
 
52. Wojciech Bełtowski Automobilklub Krakowski   14. m. w gr. N
3. m. w kl. N-1600
 
53. Aleksander Opioła Automobilklub Małopolski   24. m. w gr. H
4. m. w kl. H-1150
 
54. Michał Szerla Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski   15. m. w gr. A
5. m. w kl. A-1150
 
55. Marcin Rompca Automobilklub Orski   25. m. w gr. H
10. m. w kl. H-2000
 
56. Stefan Karnabal Automobilklub Orski Fiat Cinquecento 15. m. w gr. N
5. m. w kl. N-1150
 

57.

Marek Koprys Automobilklub Orski   26. m. w gr. H
kl. H+2000
 
58. Leszek Gontarz Automobilklub Orski Toyota Corolla 27. m. w gr. H
5. m. w kl. H-1600
 
59. Andrzej Wróbel Automobilklub Opolski   28. m. w gr. H
5. m. w kl. H-1150
 
60. Michał Syroka Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 16. m. w gr. N
6. m. w kl. N-1150
 
61. Paweł Hildebrański Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 17. m. w gr. N
7. m. w kl. N-1150
 
62. Marcin Bełtowski Automobilklub Krakowski   16. m. w gr. A
2. m. w kl. A-1600
 
63. Piotr Krotoszyński Automobilklub Polski   18. m. w gr. N
8. m. w kl. N-1150
 
64. Dariusz Poloński Automobilklub Śląski   19. m. w gr. N
9. m. w kl. N-1150
 
65. Adam Krysiak Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento 20. m. w gr. N
10. m. w kl. N-1150
 
66. Maciej Lubiak Automobilklub Olsztyński   21. m. w gr. N
11. m. w kl. N-1150
 
67. Robert Halicki Automobilklub Opolski   29. m. w gr. H
6. m. w kl. H-1150
 
68. Maciej Kosil Autoklub Rzemieślnik Warszawa   22. m. w gr. N
12. m. w kl. N-1150
 
69. Jarosław Olak Automobilklub Polski   23. m. w gr. N
13. m. w kl. N-1150
 
70. Damian Kinda Automobilklub Orski   24. m. w gr. N
14. m. w kl. N-1150
 
71. Witold Wilk Automobilklub Małopolski Polski Fiat 126p 30. m. w gr. H
1. m. w kl. H-126p
 
72. Zygmunt Konieczek Automobilklub Morski   31. m. w gr. H
11. m. w kl. H-2000
 
73. Maciej Jabczyński Automobilklub Orski Polski Fiat 126p 32. m. w gr. H
2. m. w kl. H-126p
 
74. Wojciech Skiba Automobilklub Orski   25. m. w gr. N
15. m. w kl. N-1150
 
Wykluczeni:
  Mirosław Giziński Statoil Racing Team - Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento kl. N-1150

(odstępstwa
techniczne)

  Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski Alfa Romeo 156 kl. A-PAR  
  Janusz Jania Automobilklub Krakowski Peugeot 205 kl. H-1600  
  Hubert Massalski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Skoda Felicia kl. H-1600  
Nie sklasyfikowani:
  Mariusz Borczyk Automobilklub Małopolski   kl. H-1150  
  Tadeusz Myszkier Automobilklub Wielkopolski   kl. H+2000  
  Bogdan Skutkiewicz Automobilklub Orski   kl. H-1600  
Najszybszy podjazd (2): Krachulec - 1:31,472
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:
1. Vital Auto Racing Team 15 pkt.
2. Chłopskie Jadło Racing Team 8 pkt.
Wystartowało 81 zawodników, sklasyfikowano 74.
 
6 eliminacja GSMP:
1. Paweł Dytko Automobilklub Opolski Mitsubishi Lancer Evo V 1. m. w gr. N
kl. N+2000
3:03,331
2. Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski PRC Argo-Alfa Romeo 1. m. w gr. CN+C3 3:06,794
3. Wiesław Stec Automobilklub Lubelski Mitsubishi Lancer Evo III 2. m. w gr. N
kl. N+2000
3:07,943
4. Jan Kościuszko Chłopskie Jadło Racing Team - Automobilklub Krakowski Mitsubishi Lancer Evo IV 1. m. w gr. A
kl. A+2000
3:09,526
5. Mariusz Stec Automobilklub Lubelski Mitsubishi Galant 1. m. w gr. H
kl. H+2000
3:12,101
6. Grzegorz Duda Automobilklub Małopolski Nissan Sunny GTi-R 3. m. w gr. N
kl. N+2000
3:15,886
7. Lech Koraszewski Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski Audi S2 2. m. w gr. H
kl. H+2000
 
8. Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Honda Integra 3. m. w gr. H
1. m. w kl. H-2000
 
9. Piotr Dytko Automobilklub Wielka Sowa Mitsubishi Lancer Evo 4. m. w gr. N
kl. N+2000
 
10. Wojciech Myszkier Automobilklub Wielkopolski   4. m. w gr. H
kl. H+2000
 

11.

Marek Glier Automobilklub Polski   5. m. w gr. N
1. m. w kl. N-2000
 
12. Zdzisław Ulkowski Automobilklub Orski Volkswagen Golf 5. m. w gr. H
2. m. w kl. H-2000
 
13. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski Alfa Romeo 156 2. m. w gr. A
1. m. w kl. A-PAR
 
14. Karol Falk Automobilklub Orski Volkswagen Golf 6. m. w gr. H
3. m. w kl. H-2000
 
15. Maciej Kołomyjski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Alfa Romeo 156 3. m. w gr. A
2. m. w kl. A-PAR
 
16. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio 16 S 4. m. w gr. A
1. m. w kl. A-2000
 
17. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski Renault Megane 7. m. w gr. H
4. m. w kl. H-2000
 
18. Michał Kunicki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 8. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1600
 
19. Jakub Kaczyński Automobilklub Orski Renault Clio 9. m. w gr. H
5. m. w kl. H-2000
 
20. Janusz Jania Automobilklub Krakowski Peugeot 205 10. m. w gr. H
2. m. w kl. H-1600
 

21.

Marcin Śliwiński Automobilklub Orski   11. m. w gr. H
kl. H+2000
 

22.

Piotr Zaleski Automobilklub Orski   12. m. w gr. H
kl. H+2000
 
23. Łukasz Cybulko Automobilklub Podlaski Peugeot 106 6. m. w gr. N
1. m. w kl. N-1600
 

24.

Wit Wawrzycki Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski   13. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1150
 
25. Dariusz Maciejczyk Automobilklub Małopolski Opel Astra 7. m. w gr. N
2. m. w kl. N-2000
 
26. Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 5. m. w gr. A
1. m. w kl. A-1150
 
27. Hubert Massalski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Skoda Felicia 14. m. w gr. H
3. m. w kl. H-1600
 
28. Maciej Kluczka Automobilklub Opolski Volkswagen Golf 15. m. w gr. H
6. m. w kl. H-2000
 
29. Arkadiusz Pałosz Automobilklub Śląski Peugeot 205 16. m. w gr. H
7. m. w kl. H-2000
 
30. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort 6. m. w gr. A
2. m. w kl. A-2000
 
31. Kamil Lewandowski Automobilklub Orski   17. m. w gr. H
8. m. w kl. H-2000
 
32. Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa   7. m. w gr. A
3. m. w kl. A-2000
 
33. Janusz Damentko Automobilklub Orski Volkswagen Scirocco GTi 18. m. w gr. H
4. m. w kl. H-1600
 

34.

Marek Koprys Automobilklub Orski   19. m. w gr. H
kl. H+2000
 
35. Jarosław Paja Automobilklub Kielecki Renault Megane 20. m. w gr. H
9. m. w kl. H-2000
 
36. Mirosław Giziński Statoil Racing Team - Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento 8. m. w gr. N
1. m. w kl. N-1150
 

37.

Mirosław Drożdż Automobilklub Rzeszowski   8. m. w gr. A
2. m. w kl. A-1150
 
38. Adam Krysiak Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento 9. m. w gr. N
2. m. w kl. N-1150
 
39. Paweł Kamiński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 21. m. w gr. H
5. m. w kl. H-1600
 

40.

Jacek Żołądź Automobilklub Podkarpacki Peugeot 106 10. m. w gr. N
2. m. w kl. N-1600
 

41.

Andrzej Michalik Chłopskie Jadło Racing Team - Moto Car 93 Rzeszów   9. m. w gr. A
3. m. w kl. A-1150
 

42.

Robert Kus Automobilklub Krakowski   22. m. w gr. H
2. m. w kl. H-1150
 
43. Paweł Stefanicki Automobilklub Orski Fiat Cinquecento 11. m. w gr. N
3. m. w kl. N-1150
 
44. Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 12. m. w gr. N
4. m. w kl. N-1150
 

45.

Aleksander Opioła Automobilklub Małopolski   23. m. w gr. H
3. m. w kl. H-1150
 

46.

Robert Halicki Automobilklub Opolski   24. m. w gr. H
4. m. w kl. H-1150
 

47.

Leszek Gontarz Automobilklub Orski Toyota Corolla 25. m. w gr. H
6. m. w kl. H-1600
 

48.

Michał Szerla Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski   10. m. w gr. A
4. m. w kl. A-1150
 
49. Robert Romuzga Automobilklub Podkarpacki Fiat Cinquecento 13. m. w gr. N
5. m. w kl. N-1150
 

50.

Michał Syroka Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 14. m. w gr. N
6. m. w kl. N-1150
 
51. Paweł Hildebrański Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 15. m. w gr. N
7. m. w kl. N-1150
 
52. Andrzej Słota Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 26. m. w gr. H
7. m. w kl. H-1600
 
53. Stefan Karnabal Automobilklub Orski Fiat Cinquecento 16. m. w gr. N
8. m. w kl. N-1150
 

54.

Dariusz Poloński Automobilklub Śląski   17. m. w gr. N
9. m. w kl. N-1150
 

55.

Marcin Bełtowski Automobilklub Krakowski   11. m. w gr. A
1. m. w kl. A-1600
 

56.

Witold Szybowski Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski Alfa Romeo 156 12. m. w gr. A
3. m. w kl. A-PAR
 

57.

Maciej Lubiak Automobilklub Olsztyński   18. m. w gr. N
10. m. w kl. N-1150
 

58.

Andrzej Wróbel Automobilklub Opolski   27. m. w gr. H
5. m. w kl. H-1150
 

59.

Piotr Krotoszyński Automobilklub Polski   19. m. w gr. N
11. m. w kl. N-1150
 

60.

Wojciech Bełtowski Automobilklub Krakowski   20. m. w gr. N
3. m. w kl. N-1600
 
61. Krzysztof Tobiasz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 21. m. w gr. N
12. m. w kl. N-1150
 

62.

Zygmunt Konieczek Automobilklub Morski   28. m. w gr. H
10. m. w kl. H-2000
 

63.

Maciej Kosil Autoklub Rzemieślnik Warszawa   22. m. w gr. N
13. m. w kl. N-1150
 

64.

Jarosław Olak Automobilklub Polski   23. m. w gr. N
14. m. w kl. N-1150
 

65.

Damian Kinda Automobilklub Orski   24. m. w gr. N
15. m. w kl. N-1150
 

66.

Krzysztof Żukowski Automobilklub Małopolski   29. m. w gr. H
6. m. w kl. H-1150
 

67.

Maciej Jabczyński Automobilklub Orski Polski Fiat 126p 30. m. w gr. H
1. m. w kl. H-126p
 

68.

Wojciech Skiba Automobilklub Orski   25. m. w gr. N
16. m. w kl. N-1150
 

69.

Witold Wilk Automobilklub Małopolski Polski Fiat 126p 31. m. w gr. H
2. m. w kl. H-126p
 

70.

Włodzimierz Groblewski Automobilklub Orski   13. m. w gr. A
2. m. w kl. A-1600
 
Wykluczeni:
  Tomasz Mikołajczyk Vital Auto Racing Team - Automobilklub Polski Ford Escort RS Cosworth kl. A+2000  
  Piotr Kaźmierczak Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski Alfa Romeo 156 kl. A-PAR  
  Mirosław Gąsecki Automobilklub Orski   kl. A-1150  
Nie sklasyfikowani:
  Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Alfa Romeo 156 kl. A-PAR

(wypadek)

  Marek Kozłowski Automobilklub Lubelski Subaru Impreza kl. H+2000  
  Anna Szydłowska Automobilklub Orski Fiat Cinquecento kl. A-1150

(wypadek)

  Mariusz Kostrzak Autoklub Rzemieślnik Warszawa BMW M3 E36 kl. H+2000

(wycofał się)

  Tomasz Chamielec Automobilklub Opolski Renault Clio kl. N-2000  
  Mariusz Borczyk Automobilklub Małopolski   kl. H-1150  
  Marcin Rompca Automobilklub Orski   kl. H-2000  
  Tadeusz Myszkier Automobilklub Wielkopolski   kl. H+2000  
  Bogdan Skutkiewicz Automobilklub Orski   kl. H-1600  
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:
1. Vital Auto Racing Team 16 pkt.
2. Statoil Racing Team 10 pkt.
3. Chłopskie Jadło Racing Team 6 pkt.
 
Wystartowało 82 zawodników, sklasyfikowano 70.

<< 3 i 4 el. GSMP 2000 - 22. Bieszczadzki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 2000] [7 i 8 el. GSMP 2000 - 23. Bieszczadzki W. G. >>