<< 6
el. RMPST 1994 - R. Zakończenie sezonu] [Strona główna] [Rajdy
terenowe] [RMPST 1994] [1 el. RMPST 1995 - Gorzów
>>
[7 el. RMPST 1994 - R. Jelcza]
[Lista startowa]
Baza rajdu: Wrocław
Dystans: 322 km, w tym 16 odcinków specjalnych o
łącznej długości 109 km.
Odcinki specjalne:
- I etap: OS 1: Sołtysowice; OS 2: Krzyżanowice; OS 3: Bajkał;
OS 4: Jelcz-Laskowice; OS 5: Nowt Dwór - Minkowice; OS 6:
Bystrzyca; OS 7: Marcinkowice; OS 8: Sołtysowice; OS 9:
Krzyżanowice;
- II etap: OS 10: Sołtysowice; OS 11: Krzyżanowice; OS 12:
Bajkał; OS 13: Jelcz-Laskowice; OS 14: Nowt Dwór - Minkowice;
OS 15: Bystrzyca; OS 16: Marcinkowice.
Wyniki rajdu: | ||||||
1. | Dariusz Andrzejewski Edward Nowicki |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Jeep Wrangler | 1. gr. II | 2:07:29 |
2. | Wojciech Mętel Tadeusz Andrzejewski |
PL PL |
Autotraper Łódź | Toyota Land Cruiser | 2. gr. II | 2:08:35 |
3. | Roman Uchański Jarosław Uchański |
PL PL |
Automobilklub Gorzowski | Jeep Wrangler | 3. gr. II | 2:11:28 |
4. | Leszek Woźniak Czesław Chmielowski |
PL PL |
Autotraper Łódź | Jeep Wrangler | 4. gr. II | 2:16:49 |
5. | Mariusz Laskowski Piotr Lemieszek |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Samurai | 5. gr. II | 2:18:58 |
6. | Jaroslav Buchar Ladislav Cisar |
CZ CZ |
UAMK Semily | UAZ Maraton TD | 6. gr. II | 2:20:31 |
7. | Piotr Beaupre Jacek Lisicki |
PL PL |
Autotraper Łódź | Ford Mutt M 151-A2 | 7. gr. II | 2:22:34 |
8. | Jan Kornicki Zbigniew Klofta |
PL PL |
Jelczańskie Zakłady Samochodowe | Jelcz S-442 | 1. gr. III | 2:24:16 |
9. | Andrzej Dudziak Włodzimierz Wojtkiewicz |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | GAZ 69 | 8. gr. II | 2:26:52 |
10. | Gerhard Bulla Martin Halle |
D D |
European Trophy Team | Range Rover | 9. gr. II | 2:28:30 |
11. | Eliza Kordyl Agnieszka Kozłowska |
PL PL |
Automobilklub Gorzowski | GAZ 69 AN | 10. gr. II |
2:29:59 |
12. | Klaus Leihener Franz Aigner |
D D |
Aigner Off-Road Team | MAN 14240 FAEG | 2. gr. III |
2:32:01 |
13. |
Jean-Paul Pain Jean-Pierre Hontanx |
F F |
Mitsubishi Pajero | 11. gr. II |
2:32:45 | |
14. |
Stanisław Lisowski Piotr Binaś |
PL PL |
Automobilklub Gorzowski | Jeep Dodge | 12. gr. II |
2:32:46 |
15. | Franz Mitterfelner Barny Iberl |
D D |
European Trophy Team | Land Rover | 1. gr. IV |
2:42:36 |
16. |
Arkadiusz Sąsara Zbigniew Stawski |
PL PL |
Automobilklub Polski | GAZ 67 B | 13. gr. II |
2:48:51 |
17. |
Jacques Lete Pierre-Francois Carrasco |
F F |
Toyota Hi Lux | 14. gr. II |
2:50:14 | |
18. |
Volker Erst Graf Heike Jung |
D D |
Aigner Off-Road Team | Mercedes G Jeep | 2. gr. IV |
2:53:12 |
19. | Andrzej Martynkin Tomasz Tokarski |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Samurai | 15. gr. II |
3:02:44 |
20. | Dariusz Frankiewicz Jerzy Kociński |
PL PL |
Autotraper Łódź | Ford Mutt M 151 | 16. gr. II |
3:03:07 |
21. | Stephan Plettner Stefan Lohrer |
D D |
European Trophy Team | Mahindra CJ 540 | 17. gr. II |
3:05:01 |
22. | Stephen Kraft Christoph Kraft |
D D |
Aigner Off-Road Team | Nissan Patrol | 3. gr. IV |
3:05:54 |
23. | Albert Gasser Rainer Buchmann |
D D |
Aigner Off-Road Team | Unimog 404 S | 18. gr. II |
3:07:14 |
24. | Roger Dieckmann Uwe Komogowski |
D D |
European Trophy Team | Jeep Cherokee | 4. gr. IV |
3:07:31 |
25. | Walter Lietz Franz Wieczorek |
D D |
Aigner Off-Road Team | Steyr Puch Pinzgauer | 3. gr. III |
3:09:50 |
26. | Michael Rehm Michael Vollmer |
D D |
European Trophy Team | Daihatsu Wildcat F 60 | 5. gr. IV |
3:09:51 |
27. | Max Lanzinger Anton Zimmermann |
D D |
European Trophy Team | Nissan Patrol GR | 6. gr. IV |
3:12:03 |
28. | Rudolf Herrmann Richard Hermann |
D D |
Daihatsu Rocky | 19. gr. II |
3:14:25 | |
29. | Reimund Kuster Stefan Hollwey |
D D |
Aigner Off-Road Team | Chevrolet Pick-Up | 20. gr. II |
3:24:11 |
30. | Adam Król Marek Król Zbigniew Witana |
PL PL PL |
SC Rymar | KRAZ 255 B | 4. gr. III |
3:54:09 |
Odpadli: | ||||||
OS 12 |
Piotr Małuszyński Jacek Czerwiński |
PL PL |
Autotraper Łódź | Scout 4x4 | gr. II | (defekt) |
OS 12 |
Mario Hummeltensberg Peter Altenberger |
D A |
European Trophy Team | Mercedes G | gr. II | (wypadek) |
PKC 12 | Henrik Strasser Markus Hubinger |
D D |
Aigner Off-Road Team | Mercedes G Jeep | gr. II |
|
PKC 11 | Rainer Braunsdorf Josef Kramser |
D A |
Aigner Off-Road Team | Ural 4320 | gr. III |
|
PKC 10 | Franz Sigl Zoltan Mezzofoldi |
D D |
Aigner Off-Road Team | Nissan Patrol | gr. IV |
|
OS 9 | Dirk Lohschmid Michael Kurbs |
D D |
Aigner Off-Road Team | Suzuki Jeep | gr. II |
|
OS 7 | Jerzy Dębski Tadeusz Andrzejewski jr |
PL PL |
Autotraper Łódź | Mercedes 280 GE | gr. II |
|
OS 6 |
Francois Dzimira William Grouard |
F F |
Renault-Foguet Buggy | gr. II | (defekt) |
|
OS 6 |
Franz Huber Matthias Stover |
D D |
European Trophy Team | Toyota LC BJ 42 | gr. II |
|
OS 6 |
Stefan Aerts Marian Glabus |
B B |
Aigner Off-Road Team | Unimog 404 S | gr. II |
|
OS 4 | Dieter Chojnacki Brigitte Chojnacki |
PL PL |
Automobilklub Gorzowski | Jeep M 715 | gr. II |
|
OS 3 | Jacek Paśkiewicz Alicja Paśkiewicz |
PL PL |
Automobilklub Gorzowski | UAZ 469 B | gr. II |
|
OS 2 | Maciej Majchrzak Paweł Broncher |
PL PL |
Autotraper Łódź | Mitsubishi Pajero | gr. II |
|
OS 2 | Jacek Dmochowski Piotr Buczek |
PL PL |
Autotraper Łódź | Mitsubishi Pajero | gr. II |
|
Start |
Piotr Cholaś Marcin Broncher |
PL PL |
Autotraper Łódź | Suzuki Samurai | gr. II |
|
Start |
Jacek Piwowarski Marek Flaga |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Jeep Wrangler | gr. II |
|
Start |
Roman Flaga Ewa Flaga |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Łada Niva | gr. II |
|
Start |
Krzysztof Wychowaniec Jerzy Gruhn |
PL PL |
Automobilklub Polski | GAZ 69 M | gr. II |
|
Start |
Mieczysław Kaplita Dariusz Drzewiecki |
PL PL |
Automobilklub Gorzowski | UAZ 469 B | gr. II |
|
Start |
Andrzej Derkacz Piotr Pikulicki |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | UAZ 469 B | gr. II |
|
Wykluczeni: | ||||||
Meta I etapu |
Tadeusz Rzepka Jarosław Najwer |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | GAZ 69 M | gr. II |
(ominięcie |
OS 8 | Jan Popiłko Ireneusz Skoreński |
PL PL |
Jelczańskie Zakłady Samochodowe | Jelcz S-442 | gr. III | (limit spóźnień) |
OS 2 | Jacek Kuchmistrz Tomasz Zackiewicz |
PL PL |
Jelczańskie Zakłady Samochodowe | Jelcz S-442 | gr. III | (limit spóźnień) |
Wystartowały 53 załogi, sklasyfikowano 30. | ||||||
Zwycięzcy OS-ów: Małuszyński - 5, Uchański - 5, Andrzejewski - 2, Mętel - 2, Dzimira - 1, Woźniak - 1 | ||||||
W klasyfikacji motocyklistów (gr. I) zwyciężył Wojciech Rencz (KTM 300 Enduro, 1:26:35) przed Jerzym Mielochem (Kawasaki KLX 650, 1:35:01) i Hansem Jorgenem Schmidtem (KTM 620, 1:44:33) |
<< 6
el. RMPST 1994 - R. Zakończenie sezonu] [Strona główna] [Rajdy
terenowe] [RMPST 1994] [1 el. RMPST 1995 - Gorzów
>>
[7 el. RMPST 1994 - R. Jelcza]
[Lista startowa]