<< 2 el. RSMP 1989 - R. Elmot] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1989] [4 el. RSMP 1989 - R. Kormoran >>
Baza rajdu: Myślenice
Dystans: 415 km, w tym 22 odcinki specjalne o
łącznej długości 117 km. OS 21 odwołano.
Nawierzchnia: większość trasy - asfalt, 4
ostatnie OS-y - szuter.
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Marian Bublewicz Ryszard Żyszkowski |
OKS Stomil Olsztyn AP Warszawa |
Mazda 323 4WD | 1. kl. A-13 | 1:05:07 | |||
2. | Andrzej Koper Krzysztof Duniec |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | 2. kl. A-13 | 1:07:09 | |||
3. | Lesław Orski Tomasz Chmiel |
Automobilklub Morski AP Warszawa |
Volkswagen Golf GTi 16V | 3. kl. A-13 | 1:07:27 | |||
4. | Mirosław Krachulec Marek Kusiak |
Automobilklub
Częstochowski Automobilklub Śląski |
Mazda 323 4WD | 4. kl. A-13 | 1:10:02 | |||
5. | Piotr Świeboda Wojciech Nosalik |
Automobilklub Śląski | Polonez 1600 | 1. kl. A-14 | 1:13:55 | |||
6. | Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
AP Warszawa | Polonez 1600 | 2. kl. A-14 | 1:14:22 | |||
7. | Robert Gryczyński Klaudiusz Rak |
Automobilklub Śląski | Polonez 1600 | 3. kl. A-14 | 1:14:38 | |||
8. | Piotr Kozłowiecki Marek Skrobot |
Automobilklub Karkonoski | Suzuki Swift GTi | 1. kl. A-12 | 1:14:58 | |||
9. | Ryszard Trzciński Maciej Hołuj |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 | 4. kl. A-14 | 1:15:03 | |||
10. | Krzysztof Hołowczyc Sławomir Chmielewski |
OKS Stomil Olsztyn | Polonez 1600 | 5. kl. A-14 | 1:15:05 | |||
11. | Grzegorz Malinowski Jakub Mroczkowski |
LKS Iglopol Dębica Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Polonez 1600 | 6. kl. A-14 | 1:15:08 | |||
12. | Jerzy Dyszy Jerzy Substyk |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | 7. kl. A-14 | 1:15:35 | |||
13. | Paweł Budzyń Marek Buszkiewicz |
Automobilklub Karkonoski | Suzuki Swift GTi | 2. kl. A-12 | 1:15:56 | |||
14. | Waldemar Doskocz Andrzej Górski |
Automobilklub Śląski | Polonez 1600 | 8. kl. A-14 | 1:15:18 | |||
15. | Andrzej Chojnacki Jolanta Cieślak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | 1. kl. N-02 | 1:16:38 | |||
16. | Stanisław Pawełczak Andrzej Mocie |
Automobilklub Krakowski | Łada 2105 | 3. kl. A-12 | 1:17:37 | |||
17. | Zbigniew Łacisz Tadeusz Burkacki |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1300 | 4. kl. A-12 | 1:17:46 | |||
18. | Lech Koraszewski Krzysztof Dubiecki |
Automobilklub Śląski | Toyota Corolla | 1:17:56 | ||||
19. | Janusz Makówka Marek Leśniak |
Automobilklub Krakowski | FSO 1500 | 2. kl. N-02 | 1:18:57 | |||
20. | Andrzej Szyjkowski Piotr Binaś |
Automobilklub Gorzowski | Polonez 1600 | 9. kl. A-14 | 1:19:23 | |||
21. | Bogdan Krachulec Zbigniew Świtek |
Automobilklub Opolski Automobilklub Częstochowski |
Polonez 1600 | 10. kl. A-14 | 1:20:20 | |||
22. | Marek Sadowski Grzegorz Gac |
FSO - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1500 Turbo | kl. N-04 | 1:21:35 | |||
23. | Tomasz Stawowczyk Wojciech Stawowczyk |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1500 | 3. kl. N-02 | 1:22:34 | |||
24. | Mariusz Ficoń Piotr Goworowski |
BKM Bielsko-Biała | Polski Fiat 126p | 1. kl. A-10 | 1:22:43 | |||
25. | Michał Kulikowski Gloria Kossak |
Automobilklub Morski Automobilklub Krakowski |
Łada 2105 | 5. kl. A-12 | 1:23:39 | |||
26. | Robert Herba Tomasz Ryborz |
FSM - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126 Bis | 6. kl. A-12 | 1:26:28 | |||
27. | Ryszard Granica Mieczysław Sieczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 4. kl. N-02 | 1:26:31 | |||
28. | Witold Smolarczyk Piotr Prokulewicz |
BKM Bielsko-Biała Automobilklub Śląski |
Polski Fiat 126p | 2. kl. A-10 | 1:26:44 | |||
29. | Jan Hamera Adam Balawajder |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 1. kl. N-01 | 1:33:59 | |||
30. | Krzysztof Jugowski Piotr Novak |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 2. kl. N-01 | 1:36:18 | |||
31. | Andrzej Wyrożemski Adam Majewski |
AP Warszawa | Polski Fiat 126p | 3. kl. N-01 | 1:36:42 | |||
32. | Krzysztof Żelechowski Jarosław Górny |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | 4. kl. N-01 | 1:37:06 | |||
33. | Maciej Kołomyjski Piotr Madziała |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | 5. kl. N-01 | 1:39:34 | |||
34. | Włodzimierz Cierliński Sławomir Gierat |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 3. kl. A-10 | 1:39:57 | |||
35. | Jacek Lis Paweł Wójtowicz |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 4. kl. A-10 | 1:42:13 | |||
36. | Ryszard Plucha Aleksander Suchojad |
AP Warszawa | Polski Fiat 126p | 5. kl. A-10 | 2:03:50 | |||
Wykluczeni: | ||||||||
Wojciech Bełtowski Piotr Palicki |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | 1:31:50 |
||||
Piotr Cekiera Andrzej Urbanik |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | 1:32:58 | ||||
Krzysztof Geritz Marek Łasiewicki |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | 1:33:39 | ||||
Odpadli m. in.: | ||||||||
OS 19 |
Jan Kościuszko Piotr Wróbel |
Automobilklub Krakowski | Suzuki Swift GTi | kl. N-04 | (miska |
|||
OS 10 | Paweł Przybylski Maciej Wisławski |
|
Polonez 1500 Turbo | (silnik) |
||||
OS 8 | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | kl. A-13 | ||||
OS 5 | Ryszard Adamek Janusz Bronikowski |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 | kl. A-14 | (wypadek) |
|||
OS 3 |
Piotr Kufrej Maria "Malina" Wiechowska |
Automobilklub Krakowski | FSO 1600 | kl. A-14 | (silnik) |
|||
Wystartowało 61 załóg, sklasyfikowano 36. | ||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Bublewicz - 17 (1 ex aequo), Koper - 3 (2), Orski - 3 (2), Herink - 1 (1) |
<< 2 el. RSMP 1989 - R. Elmot] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1989] [4 el. RSMP 1989 - R. Kormoran >>