[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1969] [Rajd Polski 1969 - wyniki]


Lista startowa Rajdu Polski 1969

1.

Andrzej Nytko
Jacek Chmielewski
PL
PL
Automobilklub Krakowski Zastava 750 kl. 1
2. Mieczysław Dziewulski
Ryszard Wesołowski
PL
PL
Automobilklub Łódzki Zastava 750 kl. 1
3. Jerzy Borowicz
Wojciech Pepłowski
PL
PL
  Steyr Puch kl. 1
4. Zygmunt Klimaszyk
Przemysław Olejnik
PL
PL
  Zastava 750 kl. 1
5. Maciej Jasiński
Joanna Jasińska
PL
PL
Automobilklub Warszawski Honda N 600 kl. 1
6. Władysław Domański
Edward Bogusławski
PL
PL
FSO Syrena 104 kl. 1
7. Robert Mucha
Zbigniew Dziadura
PL
PL
FSO - Automobilklub Warszawski Syrena 104 kl. 1
8. Jerzy Bachtin
Kazimierz Ziółkowski
PL
PL
Automobilklub Olsztyński Trabant 601 kl. 1
9. Tadeusz Byzia
Tadeusz Stryczek
PL
PL
  Syrena 104 kl. 1
10. Janusz Motylewski
Bogdan Otfinowski
PL
PL
  Zastava 750 kl. 1
11. Adam Masłowiec
Ireneusz Stankiewicz
PL
PL
Automobilklub ¦l±ski Syrena 104 kl. 1

12.

Horst Storbeck
Hubert Kallus

DDR
DDR

  Trabant 601 kl. 1
14. Kazimierz Jaromin
Wojciech Schramm
PL
PL
Automobilklub Krakowski Zastava 750 kl. 1
15. Volker Beyer
Werner Schramm

DDR
DDR

  Trabant 601 kl. 1
16. Fioder Kramer
Gisela Kramer

DDR
DDR

  Trabant 601 kl. 1
17. Jacek Pajor
Karol Piekarski
PL
PL
  Trabant 601 kl. 1

18.

Manfred Hetzer
Klaus Heinig

DDR
DDR

  Trabant 601 kl. 1
19. Wiesław Gawron
Monika Gawron
PL
PL
Automobilklub Olsztyński Trabant 601 kl. 1
20. Andrzej Mordzewski
Maria Bator
PL
PL
  Fiat 850 kl. 1
22. Andrzej Szulc
Włodzimierz Winiarski
PL
PL
Automobilklub Morski Fiat 850 kl. 1
23. Marian Skrzypek
Ryszard Piechota
PL
PL
Automobilklub Krakowski Fiat 850 kl. 1
25. Miroslav Steiskal
Karel Plicka
CS
CS
  Skoda 1100 MB kl. 2
28. Peter Hommel
Gunter Bork

DDR
DDR

  Wartburg 353 kl. 2
30. Włodzimierz Groblewski
Michał Rybicki
PL
PL
Automobilklub Morski NSU Prinz 1000 kl. 2
31. Johannes B. Sorensen
Bertel Orl. Pedersen
DK
DK
  Renault kl. 2
32. Henryk Krakowczyk
Tadeusz Kudłaty
PL
PL
Automobilklub Dolno¶l±ski Fiat 850 Coupe kl. 2
34. Janusz Bronikowski
Mieczysław Urtnowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski NSU Prinz 1000 C kl. 2
35. Zoltan Kovags
Attila Nemeth
H
H
  Fiat 850 Coupe S kl. 2
37. Egon Culmbacher
Wolfgang Strechlow

DDR
DDR

  Wartburg 353 kl. 2
40. Karlfrid Weigert
Bernhard Malsch

DDR
DDR

  Wartburg 353 kl. 2
41. Gunther Graies
Harald Wurfel

DDR
DDR

  Wartburg 353 kl. 2
43. Franciszek Aromiński
Dominik Mydlarski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Renault 10 kl. 2
45. Dieter Kudrass
Irene Webers

DDR
DDR

  Wartburg 353 kl. 2
47. Jan Soczek
Krzysztof Janarek
PL
PL
  Renault 10 kl. 2
48. Bela Balzsay
Elek Farkas
H
H
  Austin Cooper 1000 kl. 2
49. Mihaly Balatoni
Istvan Sandor
H
H
  Skoda 1000 MB G kl. 2
52. Ryszard Nowicki
Marian Bień
PL
PL
Automobilklub Krakowski Renault 8 Gordini kl. 3
53. Marek Barański
Elżbieta Wojtowicz
PL
PL
Automobilklub Warszawski Renault 8 Gordini kl. 3
54. Andrzej Komorowski
Longin Bielak
PL
PL
Automobilklub Warszawski Renault 8 Gordini kl. 3
55. Alcide Paganelli
Domenico Russo
I
I
  Lancia Fulvia 1,3 HF kl. 3
56. Kenneth Gram
Mogene Boesgaard
DK
DK
  Austin Mini Cooper S kl. 3
57. Andrzej Wojciechowski
Zygmunt Wi¶niowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Renault 8 Gordini kl. 3
58. Harry Kallstrom
Gunnar Haggbom
S
S
  Lancia Fulvia 1,3 HF kl. 3
59. Istvan Rusznyak
Zoltan Foldvari
H
H
  Austin Cooper S kl. 3
63. Błażej Krupa
Wiesław Mrówczyński
PL
PL
Automobilklub Warszawski Fiat 124 Sport Coupe kl. 4
65. Margaret Lowrey
Patrica Wright
GB
GB
  Ford Escort TC kl. 4
66. Zbigniew Fabierkiewicz
Roman Żółtowski
GB
GB
  Porsche 912 kl. 4
67. Janusz Wojtyna
Bronisław Czekała
PL
PL
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 125p 1500 kl. 4
68. Ryszard Kopczyk
Wojciech Siwecki
PL
PL
Automobilklub Wielkopolski Alfa Romeo kl. 4
69. Per Sander Holm
Otto Kristensen
DK
DK
  Fiat 124 Coupe kl. 4
70. Kastytis Girdauskas
Vidmautas Ohutele
SU
SU
  Moskwicz 412 kl. 4
71. Nicolas Ward
Brian Langley
GB
GB
  Ford Escort TC kl. 4
72. Werner Becker
Joachim Warmbold
D
D
  BMW 1600 kl. 4
73. Gilbert Staepelaere
Andre Aerts
B
B
  Ford Escort TC kl. 4
74. Gunnar Holm
Haino Ruutel
SU
SU
  Moskwicz 412 kl. 4
75. Evgeny Andreev
Eduard Singurindi
SU
SU
  Moskwicz 412 kl. 4
77. Adam Smorawiński
Andrzej Zembrzuski
PL
PL
Automobilklub Wielkopolski BMW 1600 Ti kl. 4

78.

Haino Sepp
Tomas Bernstein
SU
SU
  Moskwicz 412 kl. 4

79.

Lelio Lattari
Ryszard Wojtowicz
PL
PL
  Alfa Romeo kl. 4

81.

Voldo Mjaeots
Yuchan Sein
SU
SU
  Moskwicz 412 kl. 4
82. Ryszard Żyszkowski
Piotr Mystkowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Alfa Romeo 1600 kl. 4
83. Stanisław Stolarski
Janusz Zdrojewski
PL
PL
  Polski Fiat 125p 1500 kl. 4

88.

Kurt Simonsen
Staffan Elm

DK
DK

  Opel Kadett Rally kl. 5
89. Krzysztof Strykier
Andrzej Gieysztor
PL
PL
Automobilklub Warszawski BMW 2002 Ti kl. 5
90. Claes Billstam
Anders Berg
S
S
  Opel Kadett Rally kl. 5
91. Bernd Bergmann
Aleksander Kurzius
D
PL
  Volvo 142 S kl. 5
93. Arno Hojgard
Kurt Mortensen
DK
DK
  Volvo 122 S kl. 5
97. Preben Nielsen
Troel Wintpier Kristensen
DK
DK
  Citroen DS 21 kl. 6
100. Sobiesław Zasada
Ewa Zasada
PL
PL
Automobilklub Krakowski Porsche 911 S kl. 8
101. Mieczysław Sochacki
Zenon Leszczuk
PL
PL
  Porsche 911 kl. 8
102. Carl Syberg
Borge Pedersen
DK
DK
  Opel GT kl. 8
103. Manfred Gudladt
Eberhard Kuhna
D
D
  Porsche 911 SE kl. 8
104. Walter Poltinger
Gosta Zwilling
A
A
  Porsche 911 T kl. 8

[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1969] [Rajd Polski 1969 - wyniki]