[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1992] [Rajd Polski 1992 - wyniki] [Rajd Polski 1992 - filmy]


Lista zgłoszeń Rajdu Polski 1992

1.

Patrick Snijers
Dany Colebunders
B
B
Bastos Ford Rally Team Ford Sierra Cosworth 4x4 kl. A-8
2. Erwin Weber
Manfred Hiemer
D
D
Mitsubishi Ralliart Deutschland Mitsubishi Galant VR-4 Evo kl. A-8
3. Robert Droogmans
Ronny Joosten
B
B
Gordon Spooner Engineering Ford Sierra Cosworth 4x4 kl. A-8
4. Piero Longhi
Maurizio Imerito

I
I

Scuderia del Grifone Lancia Delta HF Integrale 16V kl. A-8
5. Marian Bublewicz
Ryszard Żyszkowski
PL
PL
Marlboro Rally Team Poland OKS Stomil Olsztyn
AP Warszawa
Ford Sierra Cosworth 4x4 kl. A-8
6. Christoph Dirtl
Matthias Feltz
A
D
Scuderia del Grifone Lancia Delta HF Integrale 16V kl. A-8
7. Bruno Thiry
Stephane Prevot
B
B
Opel Team Belgium Opel Calibra kl. A-7
8. Kurt Goettlicher
Werner Jahrbacher
A
A
  Ford Sierra RS Cosworth kl. N-4
10. Vital Budo
Andre Malais
B
B
Ecurie Hesbaye Renault Clio 16V kl. A-7
11. Peter Depping
Klaus Wendel
D
D
Brock Ford Sierra Cosworth kl. A-8
12. Nikolai Bolshikh
Igor Bolshikh
RUS
RUS
ZIL Stahl Moscow BMW M3 kl. A-8
14. Andrzej Koper
Maciej Wisławski
PL
PL
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Volkswagen Golf GTi 16V kl. A-8
15. Kurt Victor
Geert Derammelaere
B
B
Autoclub Atlantic BMW M3 kl. A-8
16. Jens Mulvad
Freddy Pedersen
DK
DK
Danish National Rally Team Toyota Celica Turbo 4WD kl. A-8
17. Hermann Gassner
Harald Brock
D
D
Kathrein Renn und Rallye Team Mitsubishi Galant VR-4 kl. N-4
18. Wiesław Stec
Artur Skorupa
PL
PL
MDB Rally Team - Automobilklub Lubelski Mitsubishi Galant VR-4 kl. N-4
20. Pentti Huisman
Jarmo Zitting
FIN
FIN
1000 Lakes Rally Team Nissan Sunny GTi-R kl. N-4
21. Gerhard Lauscher
Roland R. Firtinger
A
A
  Ford Sierra RS Cosworth kl. N-4
22. Werner Langshausen
Werner Jacobi
D
D
Brock Ford Sierra Cosworth kl. N-4
23. Marek Gieruszczak
Marek Skrobot
PL
PL
Toyota Motor Poland Toyota Celica GT4 kl. A-8
24. Ari Saxberg
Timo Rossi
FIN
FIN
1000 Lakes Rally Team Toyota Cellica 4WD kl. N-4
25. Romuald Chałas
Zbigniew Atłowski

PL
PL

AP Warszawa Mazda 323 4WD kl. A-8
26. Lesław Orski
Tomasz Chmiel

PL
PL

Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Golf GTi 16V kl. A-8
27. Robert Herba
Jakub Mroczkowski
PL
PL
Nissan Rally Team Poland - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Nissan Sunny GTi-R kl. N-4
28. Roland Vanderheijden
Eric Claessen

B
B

Ecurie des Ardennes Opel Kadett GSi 16V kl. A-7
30. Jerzy Pajdak
Witold Sadowski

PL
PL

Automobilklub Krakowski Ford Sierra Cosworth kl. N-4
31. Juha Hedman
Kari Kajula

FIN
FIN

  Mazda 323 4WD kl. N-4
32. Peter H. Rumpfkeil
Gunter Jarecki
D
D
AMC Diepholz Mercedes-Benz 190E 2.3-16 kl. A-8
33. Jorgen Pilgaard
Henrik Vestergaard
DK
DK
Peugeot Sport Danmark Peugeot 309 16V kl. N-3
34. Vitautas Sabataitis
Sarunas Liesis

LT
LT

Banga Rallye Team Łada 2108 Samara kl. A-6
35. Waldemar Doskocz
Andrzej Górski
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Golf GTi 16V kl. N-3
36. Saulius Girdauskas
Zilvinas Sakalauskas
LT
LT
Banga Rallye Team Łada 2108 Samara kl. A-6
37. Klaus Jurgen Faust
Katharina Schreck
D
D
Wynn's Poland Rally Team Ford Sierra Cosworth kl. N-4
38. Bogdan Herink
Barbara Stępkowska

PL
PL

Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault 11 Turbo kl. A-8
39. Willy Duevel
Mirosław Skrobotowicz
D
PL
Mazda Ossenschmidt Racing Team Mazda 323 GTX kl. N-4
40. Hans Britth
Bjorn Adler
S
S
  Nissan Sunny GTi-R kl. N-4
41. Wigo Klatran
Leif Arne Neset
N
N
Wigo Klatran Rally Team Mazda 323 4WD kl. N-4
42. G. Todorov
N. Danov
BG
BG
Maryus Rally Team Ford Sierra Cosworth 4x4 kl. N-4
43. Alfred Zimmermann
Rudolf Buckenleib
D
D
A. C. Stein Lancia Delta Integrale kl. N-4
44. Marek Kusiak
Michał Sawka

PL
PL

Automobilklub Częstochowski Mazda 323 4WD kl. N-4
45. Paweł Noakowski
Horst Muller
PL
PL
Honert Matzel Team Opel Kadett GSi 16V kl. N-3
46. Jerzy Dyszy
Jerzy Substyk
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel Kadett GSi kl. N-3
47. Dariusz Wirkijowski
Piotr Gulbas

PL
PL

Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Opel Kadett GSi 16V kl. N-3
48. Maciej Kołomyjski
Sławomir Łuba

PL
PL

Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Opel Kadett GSi 16V kl. N-3
49. Cezary Fuchs
Mikołaj Madej
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski
Rainbow Łódź
Opel Kadett GSi 16V kl. N-3
50. Piotr Kufrej
Jarosław Baran
PL
PL
Automobilklub Krakowski Toyota Corolla 1600 kl. A-6
52. Paride Randi
Francesco Mazzari
I
I
  Fiat Ritmo 130 TC kl. A-7
53. Jacek Lisicki
Dariusz Dekuczyński

PL
PL

AP Warszawa Ford Sierra RS Cosworth kl. A-8
54. Włodzimierz Skrodzki
Piotr Perłowski

PL
PL

AP Warszawa Volkswagen Golf GTi 16V kl. A-8
56. Krzysztof Godwod
Sławomir Kazimierczak

PL
PL

Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1600 kl. A-6
57. Piotr Świeboda
Malina Wiechowska

PL
PL

Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Krakowski
Łada 2108 Samara kl. A-6
58. Bogdan Rogóż
Marek Szmidt
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Ford Sierra Cosworth kl. N-4
59. Zbigniew Łacisz
Tadeusz Burkacki
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault 5 GT Turbo kl. N-4
60. Jan Hamera
Adam Balawajder
PL
PL
Automobilklub Sudecki BMW 325i kl. N-4
61. Jerzy Wierzbołowski
Maciej Pasławski
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Volkswagen Golf GTi 16V kl. N-3
63. Piotr Kuprewicz
Paweł Kobylański

PL
PL

Automobilklub Dolnośląski Toyota Corolla GT kl. N-2
65. Dariusz Marciniak
Stefan Gramiak

PL
PL

Automobilklub Dolnośląski Mazda 323 4WD kl. N-4
66. Bernd Hackmann
Peter Buys
D
D
  Opel Astra GSi 16V kl. N-3
67. Frans Bremmer
Tomasz Pacek
NL
NL
  Opel Kadett GSi 16V kl. N-3
68. Werner Rottenberg
Burkhard Heidemann

D
D

VCB Berlin Toyota Corolla Coupe GT kl. N-2
69. Jerzy Panicz
Mieczysław Flisowski
PL
PL
Automobilklub Sudecki Toyota Corolla kl. A-6
70. Piotr Cekiera
Tadeusz Betlej
PL
PL
Automobilklub Krakowski Honda Civic kl. N-2
71. Holger Pesler
Peter Peters
D
D
VCB Berlin Toyota Corolla 16V kl. N-2
72. Vladimir Kostenko
Boris Donskoy

PL
PL

Automobilklub Krakowski Łada Samara 1500 kl. A-6
73. Marek Ryndak
Stanisław Bazan
PL
PL
Stomil Dębica Fiat Ritmo 105 TC kl. A-6
74. Ryszard Plucha
Jacek Sokólski

PL
PL

AP Warszawa Polonez 1600 kl. A-6
75. Eugeniusz Prażmo
Dariusz Palonka

PL
PL

Automobilklub Lubelski Renault 5 GT Turbo kl. N-4
77. Andrzej Dudkowiak
Mariusz Sobczak
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Toyota Corolla kl. N-2
79. Zenon Sawicki
Grzegorz Smoleń

PL
PL

Automobilklub Dolnośląski Toyota Corolla GTI 16V kl. N-3
81. Oleg Rybak
Jan Koniecki
PL
PL
Automobilklub Krakowski
Automobilklub Śląski
Łada 2108 Samara kl. A-5
83. Per-Anders Waerme
Thomas Hakansson
S
S
  Suzuki Swift GTi kl. N-1
85. Mariusz Ficoń
Andrzej Witek
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi kl. N-1
86. Emil Gernand
Zbigniew Sternal

S
PL

  Suzuki Swift kl. N-1
88. Jan Raichl
Sarka Necadova
CS
CS
Autoklub Skoda Skoda 136L Favorit kl. N-1
90. Włodzimierz Pawluczuk
Marek Kaczmarek

PL
PL

Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Maruti kl. A-5
91. Robert Kępka
Tomasz Ryborz
PL
PL
Automobilklub Śląski Peugeot 309 GTI 16V kl. A-8
Podział na klasy według regulaminów międzynarodowych FIA.

[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1992] [Rajd Polski 1992 - wyniki] [Rajd Polski 1992 - filmy]