[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1971] [Rajd Polski 1971 - wyniki]


Lista startowa Rajdu Polski 1971

1.

Stoyan Kolev
Neitcho Krastev
BG
BG
  Alpine Renault 1300 S gr. IV kl. 1-13

2.

Marian Bień
Ryszard Piechota
PL
PL
Automobilklub Krakowski Porsche 911 T gr. IV kl. 1-13

3.

Vladimir Hubacek
Vojtech Rieger
CS
CS
  Alpine Renault 1600 S gr. IV kl. 1-13

4.

Lubomir Bagaranov
Ritchard Dimitrov
BG
BG
  Alpine Renault 1300 S gr. IV kl. 1-13

5.

Włodzimierz Markowski
Jacek Stawiński
PL
PL
Automobilklub Warszawski Porsche 912 gr. III kl. 1-13

6.

Gilbert Staepelaere
Andre Aerts
B
B
  Ford Capri gr. I-II kl. 10-13
7. Preben Nielsen
Boje Dueholt
DK
DK
  Triumph MD gr. I-II kl. 10-13

8.

Gerhard Gottlieb
Egon Wittig
D
D
  Ford Capri gr. I-II kl. 10-13
10. Sobiesław Zasada
Ewa Zasada
PL
PL
Automobilklub Krakowski BMW 2002 Ti gr. I-II kl. 9

12.

Carl Syberg
Ellen Syberg
DK
DK
  Opel Kadett Rallye gr. I-II kl. 9

13.

Lasse Jonsson
Alf Quist
S
S
  Saab 96 V4 gr. I-II kl. 9
14. Mario Graziani
Wojciech Noworyta
PL
PL
Automobilklub Morski Alfa Romeo GTV gr. I-II kl. 9

15.

Morten Spiro
Per Brons
DK
DK
  BMW 2002 Ti gr. I-II kl. 9
16. Ilia Bonev
Zlati Zlatev
BG
BG
B. A. T. K. BMW 2002 gr. I-II kl. 9

17.

Leif Asterhag
Claes Billstam
S
S
  BMW 2002 Ti gr. I-II kl. 9

18.

Janusz Wojtyna
Marek Szramowski
PL
PL
Automobilklub Łódzki BMW 2002 gr. I-II kl. 9

19.

Ewald Pauli
Marianne Wurfl
D
D
ADAC Nordbayern BMW 2002 Ti gr. I-II kl. 9
20. Harald Andersen
Oda Dencker-Andersen
DK
DK
  Opel Kadett B gr. I-II kl. 9

21.

Jens Erik Norgaard Esbensen
Orla Norgaard Esbensen
DK
DK
  Volvo 122 S gr. I-II kl. 9

22.

Adam Smorawiński
Piotr Mystkowski
PL
PL
Automobilklub Wielkopolski BMW 2002 Ti gr. I-II kl. 9
23. Oluf Vester Kristensen
Else Brunn Kristensen
DK
DK
  BMW 2002 Ti gr. I-II kl. 9

24.

Claus. Jurich
Horst Hartsch
D
D
  Opel Manta SR gr. I-II kl. 9
25. Maciej Skarżyński
Zbigniew Fabierkiewicz
GB
GB
  BMW 2002 gr. I-II kl. 9

26.

Holger Bohne
Karl H. Wellmann
D
D
  BMW 2002 Ti gr. I-II kl. 9

27.

Hans Britth
Hans Reppling
S
S
  Opel Kadett Rallye gr. I-II kl. 9

28.

Bjarne Kromann
Niels Jensen
DK
DK
  BMW 2002 Ti gr. I-II kl. 9

30.

Jerzy Bachtin
Andrzej Gieysztor
PL
PL
Automobilklub Warmińsko-Mazurski Polski Fiat 125p 1500 gr. I-II kl. 8

31.

Werner Becker
Heinz Piepper
D
D
ADAC Nordbayern BMW 1600 T gr. I-II kl. 8

32.

Krzysztof Komornicki
Krzysztof Rogalski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I-II kl. 8

33.

Bjorn Jaktlund
Lars-Erik Karlsson
S
S
  Volkswagen 1600 TL gr. I-II kl. 8
34. Ryszard Nowicki
Wojciech Schramm
PL
PL
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1500 gr. I-II kl. 8

35.

Aleksander Oczkowski
Mieczysław Spychalski
PL
PL
Automobilklub ¦l±ski Polski Fiat 125p 1500 gr. I-II kl. 8

36.

Harald Baumuller
Michael Neubauer
D
D
  BMW 1600 Ti gr. I-II kl. 8

37.

Holm Per Sandager
Otto Kristensen
DK
DK
  Ford Escort TC gr. I-II kl. 8
38. Stasis Brundza
Yuchan Sein
SU
SU
  Moskwicz 412 gr. I-II kl. 8

39.

Andrzej Jaroszewicz
Tomasz Ciecierzyński
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I-II kl. 8

40.

Włodzimierz Groblewski
Janusz Ksi±żkiewicz
PL
PL
Automobilklub Morski Polski Fiat 125p 1500 gr. I-II kl. 8

41.

Lelio Lattari
Kazimierz Pałka
PL
PL
Automobilklub Warszawski Alfa Romeo GTV gr. I-II kl. 8

42.

Hans Joachim Lummert
Roland Wiemann
D
D
  BMW 1600 gr. I-II kl. 8
43. Vitold Sprukt
Andris Kalnajs
SU
SU
  Moskwicz 412 gr. I-II kl. 8

44.

Ryszard Żyszkowski
Andrzej Zembrzuski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I-II kl. 8

45.

Robert Mucha
Błażej Krupa
PL
PL
FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I-II kl. 8

46.

Kastytis Girdauskas
Uldis Madrevic
SU
SU
  Moskwicz 412 gr. I-II kl. 8

47.

Tadeusz Kudłaty
Wojciech Pepłowski
PL
PL
  BMW 1600 Ti gr. I-II kl. 8

48.

Ferenc Kelemen
Karoly Pulvary
H
H
  Polski Fiat 125p 1500 gr. I-II kl. 8

49.

Heino Sepp
Tomas Bernstein
SU
SU
  Moskwicz 412 gr. I-II kl. 8

50.

Ryszard Kopczyk
Ryszard Pi±tek
PL
PL
Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p 1500 gr. I-II kl. 8

51.

Kalin Mikfeldt
Gunnar J. Holm
SU
SU
  Moskwicz 412 gr. I-II kl. 8
52. Wiesław Mrówczyński
Jerzy Landsberg
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 gr. I-II kl. 8

53.

Lev Morozov
Anatoli Brum
SU
SU
  Moskwicz 412 gr. I-II kl. 8

54.

Heinz Bock
Erich Hausmann
A
A
  Mazda 616 gr. I-II kl. 8

55.

Ilia Chubrikov
Robert Kurktchiev
BG
BG
B. A. T. K. Renault Gordini gr. I-II kl. 7

56.

Leszek Sperski
Józef Dutkiewicz
S
S
  Ford Escort 1300 GT gr. I-II kl. 7

57.

Krystian Przybyła
Jerzy Miodyński
PL
PL
  Polski Fiat 125p 1300 gr. I-II kl. 7

58.

Attila Ferjancz
Jeno Zsembery
H
H
  Renault Gordini gr. I-II kl. 7

59.

Zdenek Ponec
Zdenek Turek
CS
CS
  Renault Gordini gr. I-II kl. 7

60.

Ryszard Grychtoł
Wojciech Ondraczek
PL
PL
Automobilklub ¦l±ski Polski Fiat 125p 1300 gr. I-II kl. 7

61.

Jerzy Łukaszewski
Waldemar Ogrodniczak
PL
PL
  NSU TT gr. I-II kl. 7

62.

Janina Jedynakowa
Marian Repeta
PL
PL
FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 gr. I-II kl. 7

63.

Marek Varisella
Zbigniew Dziadura
PL
PL
FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 gr. I-II kl. 7

64.

Władysław Domański
Piotr D±bkowski
PL
PL
FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 gr. I-II kl. 7

65.

Jan Wojczaczek
Stanisław Turczuk
PL
PL
  Renault 8 Gordini gr. I-II kl. 7
66. Sandor Szaboki
Istvan Rusznyak
H
H
  NSU TT gr. I-II kl. 7
67. Carl Haagen Larsen
Henryk Krakowczyk
DK
PL
  Datsun 1200 gr. I-II kl. 7

68.

Johs Sorensen
Bertel Orland
DK
DK
  Renault 12 TL gr. I-II kl. 7

69.

Mieczysław Urtnowski
Janusz Bronikowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 gr. I-II kl. 7

70.

Andrzej Wojciechowski
Konrad Kertyński
PL
PL
Automobilklub Dolno¶l±ski Polski Fiat 125p 1300 gr. I-II kl. 7

71.

Stanisław Wesołowski
Wojciech Bazarnik
PL
PL
Automobilklub Warszawski Austin Cooper S gr. I-II kl. 7
72. Herbert Cuda
Ryszard Dragan
PL
PL
Automobilklub ¦l±ski Polski Fiat 125p 1300 gr. I-II kl. 7
73. Jerzy Kozioł
Grzegorz Rybicki
PL
PL
Automobilklub ¦l±ski Polski Fiat 125p 1300 gr. I-II kl. 7
74. Edmund Oprocha
Zbigniew Kołaczkowski
PL
PL
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1300 gr. I-II kl. 7

76.

Gunther Gries
Werner Ernst
DDR
DDR
  Wartburg 353 gr. I-II kl. 5-6

77.

Jurgen Sparwald
Carl Ulrich Karsten
DDR
DDR
  Wartburg 353 gr. I-II kl. 5-6
78. Mihaly Balatoni
Istvan Sandor
H
H
  Skoda Rallye gr. I-II kl. 5-6
79. Arnold Wezel
Bernd Immisch
DDR
DDR
  Wartburg 353 gr. I-II kl. 5-6
80. Laszlo Kovacs
Bela Augusztin
H
H
  NSU TTS gr. I-II kl. 5-6

81.

Erik Otto Banck
Jens-Peter Jensen
DK
DK
  Sunbeam imp. Sport gr. I-II kl. 5-6

83.

Zdenek Kec
Bedrich Steuer
CS
CS
  Skoda Rallye gr. I-II kl. 5-6

84.

Jiri Rosicky
Petr Cvrkal
CS
CS
  Skoda 110 gr. I-II kl. 5-6

85.

Ryszard Folta
Elżbieta Folta
PL
PL
Automobilklub ¦l±ski Skoda S 100 gr. I-II kl. 5-6
86. Slavtcho Georgiev
Kiro Kirov
BG
BG
B. A. T. K. Skoda Rallye gr. I-II kl. 5-6
87. Vaclav Chlustina
Vaclav Tregr
CS
CS
  Skoda 110 gr. I-II kl. 5-6

88.

Henryk Mandera
Zenon Keller
PL
PL
Automobilklub ¦l±ski Wartburg 353 gr. I-II kl. 5-6

89.

Rainer Witzmann
Volkmar Benad
DDR
DDR
  Wartburg 353 gr. I-II kl. 5-6

90.

Karol Rimler
Andrzej Dryński

PL
PL

Automobilklub Łódzki Fiat 850 Sport Coupe gr. I-II kl. 5-6

91.

Ryszard Pawlitka
Ryszard Siadkowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Fiat 850 Sport Coupe gr. I-II kl. 5-6

92.

Andrzej Ku¶mierek
Paweł Tomaszewski
PL
PL
  NSU 1000 C gr. I-II kl. 5-6

93.

Wolfgang Strehlow
Bernhard Malsch
DDR
DDR
  Wartburg 353 gr. I-II kl. 5-6

94.

Andrzej Nytko
Bogdan Otfinowski
PL
PL
Automobilklub Krakowski Fiat 850 Sport Coupe gr. I-II kl. 5-6

95.

Peter Hommel
Gunter Bork
DDR
DDR
  Wartburg 353 gr. I-II kl. 5-6

96.

Horst Hohlheimer
Rudolf Huber
D
D
ADAC Nordbayern Fiat 128 gr. I-II kl. 5-6
97. Hans Peter Jensen
Villy Ebbesen
DK
DK
  Ford Escort gr. I-II kl. 5-6
98. Maciej Stawowiak
Tomasz Gozdecki
PL
PL
Automobilklub Warszawski Honda gr. I-II kl. 1-4
99. Zbigniew Baranowski
Bogumił Baranowski
PL
PL
Automobilklub Częstochowski Trabant 601 gr. I-II kl. 1-4
100. Jan Tagowski
Edward Kinderman
PL
PL
Automobilklub Częstochowski Trabant 601 gr. I-II kl. 1-4
101. Wiesław Mikołajczyk
Andrzej Wi¶niewski
PL
PL
  Fiat 850 S gr. I-II kl. 1-4

102.

Rolf Soldner
Rudolf Renker
DDR
DDR
  Trabant P 601 gr. I-II kl. 1-4
103. Ireneusz Stankiewicz
Jerzy Sobczyk
PL
PL
Automobilklub ¦l±ski Syrena 104 gr. I-II kl. 1-4
104. Adam Masłowiec
Konrad Rutkowski
PL
PL
Automobilklub ¦l±ski Syrena 104 gr. I-II kl. 1-4
105. Kazimierz Jaromin
Andrzej Gregovich
PL
PL
Automobilklub Krakowski Zastava 750 gr. I-II kl. 1-4
106. Zdzisław Łagan
Karol Piekarski
PL
PL
Automobilklub Kielecki
Automobilklub Warszawski
Trabant 601 gr. I-II kl. 1-4
107. Jerzy Borowicz
Andrzej Postawka
PL
PL
Automobilklub Dolno¶l±ski Steyr Puch 650 TR gr. I-II kl. 1-4
108. Zygmunt Domagalski
Andrzej Radecki
PL
PL
Automobilklub Warmińsko-Mazurski Trabant 601 gr. I-II kl. 1-4
109. Marian Skrzypek
Zygmunt Wi¶niewski
PL
PL
Automobilklub Krakowski Fiat 850 Coupe gr. I-II kl. 1-4
110. Ireneusz Hering
Jan Lipiński
PL
PL
Drwęca Syrena 104 gr. I-II kl. 1-4
111. Marek Ryndak
Ryszard Le¶
PL
PL
Automobilklub Rzeszowki Syrena 104 gr. I-II kl. 1-4
112. Grzegorz Biskup
Przemysław Olejnik
PL
PL
  Zastava 750 gr. I-II kl. 1-4
113. Andrzej Szulc
Michał Rybicki
PL
PL
Automobilklub Morski Syrena 104 gr. I-II kl. 1-4
114. Manfred Lukes
Werner Schramm
DDR
DDR
  Trabant P 601 gr. I-II kl. 1-4
115. Ryszard Lewczuk
Andrzej Kleina
PL
PL
Drwęca Trabant 601 gr. I-II kl. 1-4
116. Maciej Jasiński
Joanna Jasińska
PL
PL
Automobilklub Warszawski Honda N 600 gr. I-II kl. 1-4
117. Jacek Magiera
Jacek Seńkowski
PL
PL
Automobilklub Krakowski Trabant 601 gr. I-II kl. 1-4
118. Andrzej Włoch
Witold Olbrych
PL
PL
Automobilklub Krakowski Fiat 850 S gr. I-II kl. 1-4

[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1971] [Rajd Polski 1971 - wyniki]