<< 2 el. RSMP 1971 - R. Dolnośląski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1971] [4 el. RSMP 1971 - R. Wisły >>
[Rajd Polski 1971 - lista startowa]


15-17.07.1971 - 31. Rajd Polski - 3 eliminacja RSMP * (+ eliminacja Rajdowych Mistrzostw Europy i Pucharu Krajów Socjalistycznych)

* Do klasyfikacji RSMP zaliczany był tylko I etap rajdu.

Baza rajdu: Kraków
Dystans: 2210 km, w tym 27 prób sportowych o łącznej długości 305 km (24 odcinki specjalne, 2 próby szybkości górskiej i 1 próba szybkości płaskiej). I etap stanowiący el. RSMP miał 1352 km długości, w tym 16 prób sportowych (14 odcinków specjalnych, 1 próba szybkości górskiej i 1 próba szybkości płaskiej).
Próby sportowe:
- I etap (15-16.07): OS 1: Żegocina - Młynne; OS 2: Limanowa - Zbludza; OS 3: Zubrzyca - Zawoja; OS 4: Szczyrk - Salmopol; OS 5: Złoty Stok - Orłowiec; OS 6: Gniewoszów; OS 7: Młoty; OS 8: Włodowice - Świerki; OS 9: Zagórze - Śląskie Jezioro - Michałkowa - Walim; OS 10: Walim - Rościszów; OS 11: Jodłownik - Wolibórz - Srebrna Góra; SP 1: Jaszowiec (5 okr. = 19 km); SG 1: Salmopol; OS 12: Zawoja - Zubrzyca Górna; OS 13: Zbludza - Limanowa; OS 14: Młynne - Żegocina;
- II etap (16-17.07): OS 15: Wieliczka - Myślenice; OS 16: Zawoja - Zubrzyca Górna; OS 17: Jaszczurówka - Wierch Poroniec; OS 18: Dąbrowa - Gródek nad Dunajcem; OS 19: Żegocina - Młynne; SG 2: Limanowa - Góra Ostra; OS 20: Dąbrowa - Gródek nad Dunajcem; OS 21: Żegocina - Młynne; OS 22: Limanwa - Zbludza; OS 23: Roztoka - Florynka; OS 24: Gładyszów - Małostów.

Wyniki rajdu w klasyfikacji międzynarodowej

1.

Sobiesław Zasada
Ewa Zasada
PL
PL
Automobilklub Krakowski BMW 2002 Ti Gr. I-II kl. 9 11235,89 pkt.

2.

Vladimir Hubacek
Vojtech Rieger
CS
CS
  Alpine Renault 1600 S Gr. IV kl. 1-13 11655,02 pkt.

3.

Lasse Jonsson
Alf Quist
S
S
  Saab 96 V4 Gr. I-II kl. 9 11663,45 pkt.

4.

Attila Ferjancz
Jeno Zsembery
H
H
  Renault Gordini Gr. I-II kl. 7 12124,83 pkt.

5.

Holger Bohne
Karl H. Wellmann
D
D
  BMW 2002 Ti Gr. I-II kl. 9 12326,85 pkt.
6. Ryszard Nowicki
Wojciech Schramm
PL
PL
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1500 Gr. I-II kl. 8 12350,53 pkt.
7. Adam Smorawiński
Piotr Mystkowski
PL
PL
Automobilklub Wielkopolski BMW 2002 Ti Gr. I-II kl. 9 12447,04 pkt.

8.

Carl Syberg
Ellen Syberg
DK
DK
  Opel Kadett Rallye Gr. I-II kl. 9 12465,89 pkt.

9.

Hans Britth
Hans Reppling
S
S
  Opel Kadett Rallye Gr. I-II kl. 9 12522,45 pkt.
10. Robert Mucha
Błażej Krupa
PL
PL
FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 Gr. I-II kl. 8 12743,68 pkt.

11.

Holm Per Sandager
Otto Kristensen

DK
DK

  Ford Escort TC Gr. I-II kl. 8 12989,39 pkt.

12.

Kastytis Girdauskas
Uldis Madrevic
SU
SU
  Moskwicz 412 Gr. I-II kl. 8 13072,81 pkt.

13.

Ewald Pauli
Marianne Wurfl
D
D
ADAC Nordbayern BMW 2002 Ti Gr. I-II kl. 9 13085,24 pkt.

14.

Harald Andersen
Oda Dencker-Andersen
DK
DK
  Opel Kadett B Gr. I-II kl. 9 13166,12 pkt.
15. Włodzimierz Groblewski
Janusz Książkiewicz
PL
PL
Automobilklub Morski Polski Fiat 125p 1500 Gr. I-II kl. 8 13299,51 pkt.
16. Andrzej Jaroszewicz
Tomasz Ciecierzyński
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 Gr. I-II kl. 8 13348,60 pkt.
17. Gunther Gries
Werner Ernst
DDR
DDR
  Wartburg 353 Gr. I-II kl. 5-6 13378,94 pkt.
18. Peter Hommel
Gunter Bork
DDR
DDR
  Wartburg 353 Gr. I-II kl. 5-6 13589,39 pkt.
19. Zdenek Kec
Bedrich Steuer
CS
CS
  Skoda Rallye Gr. I-II kl. 5-6 13622,65 pkt.
20. Mihaly Balatoni
Istvan Sandor
H
H
  Skoda Rallye Gr. I-II kl. 5-6 13623,71 pkt.
21. Krystian Przybyła
Jerzy Miodyński
PL
PL
  Polski Fiat 125p 1300 Gr. I-II kl. 7 13728,21 pkt.

22.

Heino Sepp
Tomas Bernstein

SU
SU

  Moskwicz 412 Gr. I-II kl. 8 13728,21 pkt.

23.

Włodzimierz Markowski
Jacek Stawiński
PL
PL
Automobilklub Warszawski Porsche 912 Gr. III kl. 1-13

13942,46 pkt.

24. Horst Hohlheimer
Rudolf Huber
D
D
ADAC Nordbayern Fiat 128 Gr. I-II kl. 5-6 13943,98 pkt.
25. Werner Becker
Heinz Piepper
D
D
ADAC Nordbayern BMW 1600 T Gr. I-II kl. 8 13967,17 pkt.
26. Kalin Mikfeldt
Gunnar J. Holm
SU
SU
  Moskwicz 412 Gr. I-II kl. 8 14122,33 pkt.
27. Ryszard Grychtoł
Wojciech Ondraczek
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300 Gr. I-II kl. 7 14261,64 pkt.
28. Wolfgang Strehlow
Bernhard Malsch
DDR
DDR
 

Wartburg 353

Gr. I-II kl. 5-6 14483,73 pkt.
29. Władysław Domański
Piotr Dąbkowski
PL
PL
FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 Gr. I-II kl. 7 14704,90 pkt.
30. Carl Haagen Larsen
Henryk Krakowczyk
DK
PL
  Datsun 1200 Gr. I-II kl. 7 14840,76 pkt.
31. Jens Erik Norgaard Esbensen
Orla Norgaard Esbensen
DK
DK
  Volvo 122 S Gr. I-II kl. 9 14885,60 pkt.
32. Rainer Witzmann
Volkmar Benad
DDR
DDR
  Wartburg 353 Gr. I-II kl. 5-6 15329,91 pkt.
33. Janina Jedynakowa
Marian Repeta
PL
PL
FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 Gr. I-II kl. 7 15742,64 pkt.

34.

Zdzisław Łagan
Karol Piekarski
PL
PL
Automobilklub Kielecki
Automobilklub Warszawski
Trabant 601 Gr. I-II kl. 1-4 16229,64 pkt.
35. Johs Sorensen
Bertel Orland
DK
DK
  Renault 12 TL Gr. I-II kl. 7 16629,12 pkt.
36. Ferenc Kelemen
Karoly Pulvary
H
H
  Polski Fiat 125p 1500 Gr. I-II kl. 8 17434,42 pkt.
37. Manfred Lukes
Werner Schramm
DDR
DDR
  Trabant P 601 Gr. I-II kl. 1-4 17766,32 pkt.
38. Wiesław Mrówczyński
Jerzy Landsberg
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 Gr. I-II kl. 8 17770,13 pkt.
39. Jerzy Borowicz
Andrzej Postawka
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Steyr Puch 650 Gr. I-II kl. 1-4 19690,76 pkt.
40. Arnold Wezel
Bernd Immisch
DDR
DDR
  Wartburg 353 Gr. I-II kl. 5-6 26818,35 pkt.
41. Aleksander Oczkowski
Mieczysław Spychalski
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1500 Gr. I-II kl. 8 28916,01 pkt.
42. Maciej Jasiński
Joanna Jasińska
PL
PL
Automobilklub Warszawski Honda N 600 Gr. I-II kl. 1-4 33070,07 pkt.
43. Ilia Chubrikov
Robert Kurktchiev
BG
BG
B. A. T. K. Renault Gordini Gr. I-II kl. 7 33099,00 pkt.
44. Mario Graziani
Wojciech Noworyta
PL
PL
Automobilklub Morski Alfa Romeo GTV Gr. I-II kl. 9 33594,02 pkt.
45. Mieczysław Urtnowski
Janusz Bronikowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 Gr. I-II kl. 7 33903,01 pkt.
46. Ilia Bonev
Zlati Zlatev
BG
BG
B. A. T. K. BMW 2002 Gr. I-II kl. 9 34091,06 pkt.
47. Andrzej Kuśmierek
Paweł Tomaszewski
PL
PL
  NSU 1000 C Gr. I-II kl. 5-6 34524,01 pkt.
48. Andrzej Nytko
Bogdan Otfinowski
PL
PL
Automobilklub Krakowski Fiat 850 Sport Coupe Gr. I-II kl. 5-6 34636,04 pkt.
49. Erik Otto Banck
Jens-Peter Jensen
DK
DK
  Sunbeam imp. Sport Gr. I-II kl. 5-6 35035,09 pkt.
50. Edmund Oprocha
Zbigniew Kołaczkowski
PL
PL
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1300 Gr. I-II kl. 7 35110,08 pkt.
51. Harald Baumuller
Michael Neubauer
D
D
  BMW 1600 Ti Gr. I-II kl. 8 35244,05 pkt.
52. Ryszard Pawlitka
Ryszard Siadkowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Fiat 850 Sport Coupe Gr. I-II kl. 5-6 35698,04 pkt.
53. Andrzej Szulc
Michał Rybicki
PL
PL
Automobilklub Morski Syrena 104 Gr. I-II kl. 1-4 36195,02 pkt.
54. Slavtcho Georgiev
Kiro Kirov
BG
BG
B. A. T. K. Skoda Rallye Gr. I-II kl. 5-6 36428,08 pkt.
55. Ireneusz Hering
Jan Lipiński
PL
PL
Drwęca Syrena 104 Gr. I-II kl. 1-4 37341,08 pkt.
56. Lelio Lattari
Kazimierz Pałka
PL
PL
Automobilklub Warszawski Alfa Romeo GTV Gr. I-II kl. 8 37559,06 pkt.
57. Jan Tagowski
Edward Kinderman
PL
PL
Automobilklub Częstochowski Trabant 601 Gr. I-II kl. 1-4 38609,02 pkt.
58. Ryszard Folta
Elżbieta Folta
PL
PL
Automobilklub Śląski Skoda S 100 Gr. I-II kl. 5-6 38778,02 pkt.
59. Herbert Cuda
Ryszard Dragan
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300 Gr. I-II kl. 7 38963,00 pkt.
60. Andrzej Włoch
Witold Olbrych
PL
PL
Automobilklub Krakowski Fiat 850 S Gr. I-II kl. 1-4 39448,04 pkt.
61. Zygmunt Domagalski
Andrzej Radecki
PL
PL
Automobilklub Warmińsko-Mazurski Trabant 601 Gr. I-II kl. 1-4 42117,06 pkt.
62. Zbigniew Baranowski
Bogumił Baranowski
PL
PL
Automobilklub Częstochowski Trabant 601 Gr. I-II kl. 1-4 42486,08 pkt.
Odpadli:

po
OS 1

Jan Wojczaczek
Stanisław Turczuk
PL
PL
  Renault 8 Gordini Gr. I-II kl. 7  
OS 1 Marek Varisella
Zbigniew Dziadura
PL
PL
FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 Gr. I-II kl. 7 (wypadek)
  Marian Bień
Ryszard Piechota
PL
PL
Automobilklub Krakowski Porsche 911 T Gr. IV kl. 1-13 (wypadek)
  Marian Skrzypek
Zygmunt Wiśniewski
PL
PL
Automobilklub Krakowski Fiat 850 Coupe Gr. I-II kl. 1-4 (defekt)
  Kazimierz Jaromin
Andrzej Gregovich
PL
PL
Automobilklub Krakowski Zastava 750 Gr. I-II kl. 1-4 (defekt)
  Jacek Magiera
Jacek Seńkowski
PL
PL
Automobilklub Krakowski Trabant 601 Gr. I-II kl. 1-4 (defekt)
  Karol Rimler
Andrzej Dryński

PL
PL

Automobilklub Łódzki Fiat 850 Sport Coupe Gr. I-II kl. 5-6

(defekt)

  Lubomir Bagaranov
Ritchard Dimitrov
BG
BG
  Alpine Renault 1300 S Gr. IV kl. 1-13  
  Morten Spiro
Per Brons
DK
DK
  BMW 2002 Ti Gr. I-II kl. 9  
  Janusz Wojtyna
Marek Szramowski
PL
PL
Automobilklub Łódzki BMW 2002 Gr. I-II kl. 9  
  Jerzy Bachtin
Andrzej Gieysztor
PL
PL
Automobilklub Warmińsko-Mazurski Polski Fiat 125p 1500 Gr. I-II kl. 8

(pompa
olejowa)

  Henryk Mandera
Zenon Keller
PL
PL
Automobilklub Śląski Wartburg 353 Gr. I-II kl. 5-6  
  Ryszard Żyszkowski
Andrzej Zembrzuski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 Gr. I-II kl. 8

(korbówod)

  Stoyan Kolev
Neitcho Krastev
BG
BG
  Alpine Renault 1300 S Gr. IV kl. 1-13  
  Oluf Vester Kristensen
Else Brunn Kristensen
DK
DK
  BMW 2002 Ti Gr. I-II kl. 9  
  Maciej Skarżyński
Zbigniew Fabierkiewicz
GB
GB
  BMW 2002 Gr. I-II kl. 9  
  Bjarne Kromann
Niels Jensen
DK
DK
  BMW 2002 Ti Gr. I-II kl. 9  
  Bjorn Jaktlund
Lars-Erik Karlsson
S
S
  Volkswagen 1600 TL Gr. I-II kl. 8  
  Stasis Brundza
Yuchan Sein
SU
SU
  Moskwicz 412 Gr. I-II kl. 8  
  Vitold Sprukt
Andris Kalnajs
SU
SU
  Moskwicz 412 Gr. I-II kl. 8  
  Tadeusz Kudłaty
Wojciech Pepłowski
PL
PL
  BMW 1600 Ti Gr. I-II kl. 8  
  Ryszard Kopczyk
Ryszard Piątek
PL
PL
Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p 1500 Gr. I-II kl. 8  
  Lev Morozov
Anatoli Brum
SU
SU
  Moskwicz 412 Gr. I-II kl. 8  
  Zdenek Ponec
Zdenek Turek
CS
CS
  Renault Gordini Gr. I-II kl. 7  
  Jerzy Łukaszewski
Waldemar Ogrodniczak
PL
PL
  NSU TT Gr. I-II kl. 7  
  Jerzy Kozioł
Grzegorz Rybicki
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300 Gr. I-II kl. 7  
  Jurgen Sparwald
Carl Ulrich Karsten
DDR
DDR
  Wartburg 353 Gr. I-II kl. 5-6  
  Laszlo Kovacs
Bela Augusztin
H
H
  NSU TTS Gr. I-II kl. 5-6  
  Vaclav Chlustina
Vaclav Tregr
CS
CS
  Skoda 110 Gr. I-II kl. 5-6  
  Hans Peter Jensen
Villy Ebbesen
DK
DK
  Ford Escort Gr. I-II kl. 5-6  
  Maciej Stawowiak
Tomasz Gozdecki
PL
PL
Automobilklub Warszawski Honda Gr. I-II kl. 1-4  
  Wiesław Mikołajczyk
Andrzej Wiśniewski
PL
PL
  Fiat 850 S Gr. I-II kl. 1-4  
  Rolf Soldner
Rudolf Renker
DDR
DDR
  Trabant P 601 Gr. I-II kl. 1-4  
  Ireneusz Stankiewicz
Jerzy Sobczyk
PL
PL
Automobilklub Śląski Syrena 104 Gr. I-II kl. 1-4  
  Adam Masłowiec
Konrad Rutkowski
PL
PL
Automobilklub Śląski Syrena 104 Gr. I-II kl. 1-4  
  Marek Ryndak
Ryszard Leś
PL
PL
Automobilklub Rzeszowki Syrena 104 Gr. I-II kl. 1-4  
  Ryszard Lewczuk
Andrzej Kleina
PL
PL
Drwęca Trabant 601 Gr. I-II kl. 1-4  
  Leszek Sperski
Józef Dutkiewicz
S
S
  Ford Escort 1300 GT Gr. I-II kl. 7  
  Jiri Rosicky
Petr Cvrkal
CS
CS
  Skoda 110 Gr. I-II kl. 5-6  
  Grzegorz Biskup
Przemysław Olejnik
PL
PL
  Zastava 750 Gr. I-II kl. 1-4  
Wystartowały 102 załogi, sklasyfikowano 62.

Wyniki rajdu w klasyfikacji RSMP
1. Ryszard Nowicki
Wojciech Schramm
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1500 1. m. w kl. 8 2670,22 pkt.
2. Robert Mucha
Błażej Krupa
FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 2. m. w kl. 8 2747,30 pkt.
3. Sobiesław Zasada
Ewa Zasada
Automobilklub Krakowski BMW 2002 Ti 1. m. w kl. 9-13

2771,03 pkt.

4. Aleksander Oczkowski
Mieczysław Spychalski
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1500 3. m. w kl. 8 2822,11 pkt.
5. Wiesław Mrówczyński
Jerzy Landsberg
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 4. m. w kl. 8 2844,62 pkt.
6. Andrzej Jaroszewicz
Tomasz Ciecierzyński
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 5. m. w kl. 8 2855,78 pkt.
7. Włodzimierz Groblewski
Janusz Książkiewicz
Automobilklub Morski Polski Fiat 125p 1500 6. m. w kl. 8 2881,13 pkt.
8. Mieczysław Urtnowski
Janusz Bronikowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 1. m. w kl. 7 2955,79 pkt.
9. Adam Smorawiński
Piotr Mystkowski
Automobilklub Wielkopolski BMW 2002 Ti 2. m. w kl. 9-13

2988,10 pkt.

10. Krystian Przybyła
Jerzy Miodyński
  Polski Fiat 125p 1300 2. m. w kl. 7

3025,12 pkt.

11. Janina Jedynakowa
Marian Repeta
FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 3. m. w kl. 7

3100,00 pkt.

12. Władysław Domański
Piotr Dąbkowski
FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 4. m. w kl. 7

3173,92 pkt.

13. Zdzisław Łagan
Karol Piekarski
Automobilklub Kielecki
Automobilklub Warszawski
Trabant 601 1. m. w kl. 1-2 3188,90 pkt.
14. Andrzej Nytko
Bogdan Otfinowski
Automobilklub Krakowski Fiat 850 Sport Coupe 1. m. w kl. 5-6 3218,41 pkt.
15. Mario Graziani
Wojciech Noworyta
Automobilklub Morski Alfa Romeo GTV 3. m. w kl. 9-13

3220,29 pkt.

16. Ryszard Grychtoł
Wojciech Ondraczek
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300 5. m. w kl. 7

3223,70 pkt.

17. Andrzej Kuśmierek
Paweł Tomaszewski
  NSU 1000 C 2. m. w kl. 5-6 3314,14 pkt.
18. Edmund Oprocha
Zbigniew Kołaczkowski
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 125p 1300 6. m. w kl. 7

3357,66 pkt.

19. Jerzy Borowicz
Andrzej Postawka
Automobilklub Dolnośląski Steyr Puch 650 1. m. w kl. 3-4 3378,07 pkt.
20. Maciej Jasiński
Joanna Jasińska
Automobilklub Warszawski Honda N 600 2. m. w kl. 1-2 3440,21 pkt.
21. Andrzej Szulc
Michał Rybicki
Automobilklub Morski Syrena 104 2. m. w kl. 3-4 3660,88 pkt.
22. Ryszard Pawlitka
Ryszard Siadkowski
Automobilklub Warszawski Fiat 850 Sport Coupe 3. m. w kl. 5-6 3702,36 pkt.
23. Ireneusz Hering
Jan Lipiński
Drwęca Syrena 104 3. m. w kl. 3-4 4195,90 pkt.
24. Jan Tagowski
Edward Kinderman
Automobilklub Częstochowski Trabant 601 3. m. w kl. 1-2 4384,26 pkt.
25. Andrzej Włoch
Witold Olbrych
Automobilklub Krakowski Fiat 850 S 4. m. w kl. 3-4 4407,37 pkt.
26. Herbert Cuda
Ryszard Dragan
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300 7. m. w kl. 7

4639,56 pkt.

27. Ryszard Folta
Elżbieta Folta
Automobilklub Śląski Skoda S 100 4. m. w kl. 5-6 4749,92 pkt.
28. Zygmunt Domagalski
Andrzej Radecki
Automobilklub Warmińsko-Mazurski Trabant 601 4. m. w kl. 1-2 5536,29 pkt.
29. Zbigniew Baranowski
Bogumił Baranowski
Automobilklub Częstochowski Trabant 601 5. m. w kl. 1-2 5659,17 pkt.
Odpadli:
po
OS 1
Jan Wojczaczek
Stanisław Turczuk
  Renault 8 Gordini kl. 7  
OS 1 Marek Varisella
Zbigniew Dziadura
FSO - Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1300 kl. 7 (wypadek)
  Janusz Wojtyna
Marek Szramowski
Automobilklub Łódzki BMW 2002 kl. 9-13  
  Marian Bień
Ryszard Piechota
Automobilklub Krakowski Porsche 911 T kl. 9-13 (wypadek)
  Ryszard Kopczyk
Ryszard Piątek
Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 125p 1500 kl. 8  
  Tadeusz Kudłaty
Wojciech Pepłowski
  BMW 1600 Ti kl. 8  
  Ryszard Żyszkowski
Andrzej Zembrzuski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 kl. 8

(korbówod)

  Lelio Lattari
Kazimierz Pałka
Automobilklub Warszawski Alfa Romeo GTV kl. 8  
  Włodzimierz Markowski
Jacek Stawiński
Automobilklub Warszawski Porsche 912 kl. 8  
  Jerzy Bachtin
Andrzej Gieysztor
Automobilklub Warmińsko-Mazurski Polski Fiat 125p 1500 kl. 8

(pompa
olejowa)

  Jerzy Kozioł
Grzegorz Rybicki
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 1300 kl. 7  
  Jerzy Łukaszewski
Waldemar Ogrodniczak
  NSU TT kl. 7  
  Karol Rimler
Andrzej Dryński
Automobilklub Łódzki Fiat 850 Sport Coupe kl. 5-6 (defekt)
  Henryk Mandera
Zenon Keller
Automobilklub Śląski Wartburg 353 kl. 5-6  
  Marek Ryndak
Ryszard Leś
Automobilklub Rzeszowki Syrena 104 kl. 3-4  
  Marian Skrzypek
Zygmunt Wiśniewski
Automobilklub Krakowski Fiat 850 Coupe kl. 3-4 (defekt)
  Kazimierz Jaromin
Andrzej Gregovich
Automobilklub Krakowski Zastava 750 kl. 3-4 (defekt)
  Adam Masłowiec
Konrad Rutkowski
Automobilklub Śląski Syrena 104 kl. 3-4  
  Ireneusz Stankiewicz
Jerzy Sobczyk
Automobilklub Śląski Syrena 104 kl. 3-4  
  Wiesław Mikołajczyk
Andrzej Wiśniewski
  Fiat 850 S kl. 3-4  
  Jacek Magiera
Jacek Seńkowski
Automobilklub Krakowski Trabant 601 kl. 1-2 (defekt)
  Ryszard Lewczuk
Andrzej Kleina
Drwęca Trabant 601 kl. 1-2  
  Maciej Stawowiak
Tomasz Gozdecki
Automobilklub Warszawski Honda kl. 1-2  
Wystartowały 52 załogi, sklasyfikowano 29.

<< 2 el. RSMP 1971 - R. Dolnośląski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1971] [4 el. RSMP 1971 - R. Wisły >>
[Rajd Polski 1971 - lista startowa]