<< 2 el. RSMP 1992 - R. Krakowski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1992] [4 el. RSMP 1992 - R. Polski >>
[Rajd Elmot 1992 - lista startowa] [Rajd Elmot 1992 - filmy]


15-17.05.1992 - 20. Rajd Elmot - 3 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Złoty Las
Dystans: 407 km, w tym 19 odcinków specjalnych o łącznej długości 178,1 km
Odcinki specjalne:
- 15.05: Superoes Zagórze (8,3 + 8,3 + 7,6 = 24,2 km);
- 16.05: OS 1, 7 i 13: Witoszów - Złoty Las (6,6 km); OS 2, 8 i 14: Dziećmorowice - Zagórze (4,4); OS 3, 9 i 15: Lubachów - Walim (13,3); OS 4, 10 i 16: Wolibórz - Jodłownik (8,7); OS 5, 11 i 17: Rościszów - Walim (9,1); OS 6, 12 i 18: Sokolec - Kamionki (9,2)
Nawierzchnia: asfalt

1. Marian Bublewicz
Ryszard Żyszkowski
Marlboro Rally Team Poland OKS Stomil Olsztyn
AP Warszawa
Ford Sierra RS Cosworth 1. m. w kl. A-9 1:34:39
2. Marek Gieruszczak
Marek Skrobot
Toyota Motor Poland - Automobilklub Karkonoski Toyota Celica GT 4 2. m. w kl. A-9 1:39:00
3. Robert Herba
Jakub Mroczkowski
Nissan Rally Team Poland / Gulf - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Nissan Sunny GTi-R 1. m. w gr. N
1. m. w kl. N-5
1:42:10
4. Wiesław Stec
Artur Skorupa
MDB Rally Team - Automobilklub Lubelski Mitsubishi Galant VR-4 2. m. w gr. N
2. m. w kl. N-5
1:42:32
5. Lesław Orski
Tomasz Chmiel
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Golf GTi 16V 3. m. w kl. A-9 1:43:54
6. Maciej Kołomyjski
Sławomir Łuba
Rafineria Gdańska / Marek S. Team - Automobilklub Morski Opel Kadett GSi 16V 3. m. w gr. N
1. m. w kl. N-4
1:44:25
7. Dariusz Wirkijowski
Piotr Gulbas
Automobilklub Morski Opel Kadett GSi 16V 4. m. w gr. N
2. m. w kl. N-4
1:44:33
8. Robert Kępka
Tomasz Ryborz
Automobilklub Śląski Peugeot 309 GTi 16V 4. m. w kl. A-9 1:44:44
9. Jerzy Dyszy
Jerzy Substyk
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel Kadett GSi 16V 5. m. w gr. N
3. m. w kl. N-4
1:45:43
10. Piotr Kufrej
Jarosław Baran
Automobilklub Krakowski Toyota Corolla GT 1. m. w kl. A-7 1:45:54

11.

Waldemar Doskocz
Andrzej Górski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Golf GTi 16V 6. m. w gr. N
4. m. w kl. N-4
1:47:15
12. Wiesław Szczytyński
Paweł Kobylański
Automobilklub Dolnośląski Toyota Celica GT4 7. m. w gr. N
3. m. w kl. N-5
1:51:59
13. Piotr Świeboda
Malina Wiechowska
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Krakowski
Łada 2108 Samara 2. m. w kl. A-7 1:52:06
14. Jan Hamera
Adam Balawajder
Automobilklub Sudecki BMW 325i 8. m. w gr. N
4. m. w kl. N-5
1:53:17

15.

Vladimir Kostenko
Boris Donskoy
Automobilklub Krakowski Łada 2108 Samara 3. m. w kl. A-7 1:55:29

16.

Oleg Rybak
Jan Koniecki
Automobilklub Krakowski
Automobilklub Śląski
Łada 2108 Samara 4. m. w kl. A-7 2:02:39

17.

Ryszard Plucha
Marek Kaczmarek
AP Warszawa Polonez 1600 5. m. w kl. A-7 2:07:15

18.

Piotr Madziała
Janusz Damentko
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Morski
Opel Kadett 9. m. w gr. N
5. m. w kl. N-4
2:11:35

19.

Jacek Sikora
Jacek Sciciński
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 650 10. m. w gr. N
1. m. w kl. N-1
2:18:51

20.

Janusz Kulig
Dariusz Burkat
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 650 6. m. w kl. A-7 2:20:54

21.

Włodzimierz Skrodzki
Piotr Perłowski
AP Warszawa Volkswagen Golf GTi 16V 5. m. w kl. A-9 2:22:15
22. Krzysztof Górski
Anna Szparska-Górska
Automobilklub Śląski Fiat Cinquecento 11. m. w gr. N
2. m. w kl. N-1
2:27:34

23.

Zbigniew Natkański
Filip Rybacki
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 650 12. m. w gr. N
3. m. w kl. N-1
2:31:37
Wystartowało 35 załóg, sklasyfikowano 23.
Zwycięzcy OS-ów: Bublewicz - 19
Odpadli:
OS 14 Artur Orlikowski
Marcin Szyperski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 650 kl. A-7  

po
OS 11

Andrzej Koper
Maciej Wisławski
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Volkswagen Golf GTi 16V kl. A-9

(koło)

OS 11 Jacek Miller
Jarosław Kośmider
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 650 kl. A-7  
OS 7 Zbigniew Kotarba
Marcin Hoim
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 650 kl. N-1  
OS 5 Marek Sadowski
Maciej Hołuj
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Lancia Delta Integrale 16V kl. N-5 (wypadek)
OS 5 Romuald Chałas
Zbigniew Atłowski
AP Warszawa Mazda 323 4WD kl. A-9 (sprzęgło)
OS 4 Jacek Lisicki
Dariusz Dekuczyński
AP Warszawa Ford Sierra RS Cosworth kl. A-9  
OS 3 Modestas Jakas
Antonius Zilinskas
Automobilklub Dolnośląski Łada 2108 Samara kl. A-7  
OS 3 Robert Skadorwa
Marek Andrysz
Automobilklub Karkonoski Toyota Corolla GTI 16V kl. N-4  
OS 3 Arkadiusz Błaszczyk
Krzysztof Wojtkowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 650 kl. N-1  
OS 2 Artur Witkowski
Mieczysław Flisowski
Automobilklub Sudecki Łada 2105 kl. A-7  
OS 1 Piotr Gadomski
Romuald Porębski
Automobilklub Śląski Fiat Ritmo 130 TC Abarth kl. N-4  
Klasyfikacja zespołowa:
1. Autoklub Rzemieślnik Warszawa 24 pkt.
2. Automobilklub Krakowski 16 pkt.

<< 2 el. RSMP 1992 - R. Krakowski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1992] [4 el. RSMP 1992 - R. Polski >>
[Rajd Elmot 1992 - lista startowa] [Rajd Elmot 1992 - filmy]